2018 10 sierpnia

Wdrożenie w Teatrze Starym w Lublinie

Otwarty w 1822 roku Teatr Stary w Lublinie to jeden z najstarszych teatrów w Polsce. Oprócz spektakli są w nim obecnie organizowane różnego rodzaju inne wydarzenia kulturalne, spotkania i debaty oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci. 

2018 2 sierpnia

Wdrożenie w Kolejkowie we Wrocławiu

Wrocławskie Kolejkowo to miejsce, w którym odwiedzający mogą obejrzeć największą w Polsce makietę kolejową, ukazującą najważniejsze miejsca Dolnego Śląska. Rosnąca popularność tej atrakcji i zwiększone potrzeby w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów skłoniła właściciela Kolejkowa do zmiany oprogramowania i zaufania naszemu rozwiązaniu.

2018 31 lipca

Wdrożenie dla Karuzeli Gdańskiej

Karuzela na Targu Rybnym jest kolejną atrakcją gdańskiej starówki, w której funkcjonuje system iKSORIS. Oddalone o kilkaset metrów koło widokowe AmberSky to obiekt, który powstał dzięki tym samym inwestorom. W ciągu dwóch lat od rozpoczęcia działania stał się jednym z symboli Trójmiasta i na stałe wpisał się w jego krajobraz.

2018 23 czerwca

Wdrożenie w Teatrze Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie

Teatr Dzieci Zagłębia to już ósmy teatr lalkowy, który korzysta z naszego rozwiązania. Siedziba Teatru znajduje się od 1950 roku w Będzinie, ale duża część spektakli jest odgrywanych na terenie całego województwa śląskiego.

2018 12 czerwca

Wdrożenie w Ogrodzie Zoologicznym w Krakowie

Krakowskie ZOO to siódmy tego rodzaju obiekt, w którym wdrożyliśmy system iKSORIS. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy m.in. urządzenia fiskalne oraz czytniki czytniki biletów, które umożliwiają elektroniczną kontrolę wejścia za pomocą bramek obrotowych.

2018 26 maja

Wdrożenie w Teatrze 6. piętro w Warszawie

Teatr 6. piętro jest kolejnym warszawskim teatrem, który zdecydował się na wdrożenie systemu iKSORIS. Ciekawostką jest to, że jest to również trzecia instytucja w gronie naszych Klientów, która ma swoją siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki.

2018 26 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie funkcjonuje od 2011 roku i sprawuje opiekę nad kolekcją lotniczą Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy dla Muzeum oprogramowanie do sprzedaży biletów oraz wyposażenie stanowisk kasowych: skanery kodów kreskowych, drukarki biletowe i urządzenia fiskalne.

2018 13 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku

Wdrożenie w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku jest kolejną tego rodzaju implementacją naszego rozwiązania biletowego. Oprócz oprogramowania dostarczyliśmy do skansenu serwer, wyposażenie stanowisk kasowych wraz z monitorami dotykowymi oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2018 31 marca

Wdrożenie w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego od wielu lat cieszy się sporą popularnością wśród miejscowych spacerowiczów. Rosnący ruch turystyczny skłonił uczelnię do wdrożenia naszego rozwiązania biletowego w kolejnym miejscu związanym z tą instytucją (system iKSORIS funkcjonuje już w Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego).

2018 23 marca

Wdrożenie w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej jest organizatorem festiwali muzycznych i koncertów, na które są zapraszani muzycy z całego kraju oraz goście z zagranicy. Wdrożenie systemu sprzedaży biletów w takiej instytucji w przeddzień 100. rocznicy odzyskania niepodległości było dla nas i pracowników Centrum szczególnym wydarzeniem!

2018 2 marca

Wdrożenie w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu zdecydowało się na kompleksowe wdrożenie naszego systemu we wszystkich oddziałach należących do tej instytucji. Jest to między innymi Muzeum Toruńskiego Piernika, a więc miejsce niezwykle chętnie odwiedzane przez turystów z całej Polski.

2018 1 marzec

Wdrożenie dla galerii Movie Gate we Wrocławiu

Wystawa Movie Gate jest ulokowana w schronie położonym pod Placem Solnym w samym centrum Wrocławia. Zwiedzający mogą obejrzeć w tym miejscu m.in. kostiumy i rekwizyty z najbardziej znanych produkcji filmowych. To dla nas kolejna okazja do współpracy z tym Klientem po wdrożeniu systemu iKSORIS w Zaginionym Laboratorium Hitlera w Kamiennej Górze.

2018 8 lutego

Wdrożenie w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach w lipcu 2017 roku została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Rosnąca z dnia na dzień popularność Kopalni sprawiła, że instytucja zdecydowała się na zakup i wdrożenie naszego rozwiązania biletowego.

2017 30 grudnia

Wdrożenie w Wilczym Szańcu w Kętrzynie

Wilczy Szaniec to miejsce, które jest znane większości osób oraz wszystkim pasjonatom II wojny światowej. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy oprogramowanie do sprzedaży biletów oraz wyposażenie stanowisk kasowych: skanery kodów kreskowych, drukarki biletowe oraz urządzenia fiskalne.

2017 29 grudnia

Wdrożenie w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie to jedno z niewielu muzeów w Polsce poświęconych takiej tematyce. Siedziba instytucji mieści się w budynku zajezdni pierwszego wąskotorowego tramwaju elektrycznego. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy m.in. urządzenia do mobilnej kontroli biletów oraz moduł systemu pozwalający na sprawną organizację pracy przewodników zatrudnionych w Muzeum.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: