2019 24 maja

Wdrożenie dla Podziemnej Trasy Turystycznej w Kłodzku

Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku oferuje zwiedzającym możliwość zobaczenia pomieszczeń oraz przejść znajdujących się pod starówką miasta. To dodatkowo kolejna atrakcja turystyczna na terenie Kłodzka i Dolnego Śląska, do której bilety sprzedawane są przy użyciu naszego systemu.

2019 9 maja

Wdrożenie w Muzeum Historycznym w Ełku

Muzeum Historyczne w Ełku to instytucja, w której zwiedzający mogą zapoznać się nie tylko z historią samego miasta, ale również całego regionu Mazur. Jedną z oferowanych przez Muzeum atrakcji są przejazdy Ełcką Koleją Wąskotorową. Jej rosnąca popularność skłoniła naszego nowego Klienta do wdrożenia systemu rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS.

2019 12 kwietnia

Wdrożenie w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi to największe tego rodzaju muzeum w Europie – jego zbiory obejmują wszystko, co jest związane z włókienniczym procesem produkcyjnym. Rozwój działalności i przybywająca liczba odwiedzających sprawiły, że kilka miesięcy temu Muzeum podjęło decyzję o zakupie kompleksowego oprogramowania do rezerwacji i sprzedaży biletów.

2019 28 lutego

Wdrożenie w Twierdzy Kłodzko

Twierdzę w Kłodzku tworzy rozległy system fortyfikacji, którego korzenie sięgają XVII wieku. To popularna atrakcja turystyczna, która dzięki wdrożeniu systemu iKSORIS będzie mogła usprawnić proces sprzedaży biletów i rezerwacji zwiedzania.

2019 21 lutego

Wdrożenie w Muzeum-Zespole Zamkowym w Niedzicy

Do coraz większego grona zamków korzystających z naszego rozwiązania biletowego dołączyła w ostatnim czasie średniowieczna warownia w Niedzicy. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy do Zamku serwer, pełne wyposażenie stanowisk kasowych oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2019 20 lutego

Wdrożenie w Muzeum Emigracji w Gdyni

Działające w historycznym gmachu Dworca Morskiego w Gdyni Muzeum Emigracji jest pierwszą tego rodzaju instytucją w Polsce. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy do Muzeum drukarki biletowe oraz sprzęt potrzebny do kontrolowania biletów na bramkach wejściowych.

2019 15 lutego

Wdrożenie w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie

Zachęta jest galerią sztuki współczesnej, która organizuje wystawy czasowe dzieł polskich i zagranicznych artystów. Instytucja prowadzi również zajęcia edukacyjne dla dorosłych, młodzieży oraz najmłodszych. Wdrożenie obejmowało dostarczenie przez nas oprogramowania i wyposażenia stanowisk kasowych.

2019 8 lutego

Wdrożenie w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku ma swoją siedzibę w XIX-wiecznym pałacu, który mieści się na terenie zespołu podworskiego o powierzchni kilkunastu hektarów. Oprócz prowadzenia w tym malowniczym miejscu Muzeum Rzeźby nasz nowy Klient organizuje liczne kursy i warsztaty, a także zajęcia dla rodzin oraz grup szkolnych.

2019 17 stycznia

Wdrożenie w Kinie Apollo w Poznaniu

Apollo jest niewielkim kinem studyjnym oraz teatrem zlokalizowanym w centrum Poznania. W związku z rosnącą popularnością tego miejsca i coraz większą liczbą widzów właściciele zdecydowali się na zakup systemu biletowego.

2018 29 grudnia

Wdrożenie w Zamku Królewskim w Warszawie

„Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej” to miejsce, które odwiedza każdego roku około 500 tysięcy osób. Wdrożenie systemu iKSORIS w tak prestiżowej instytucji było dla naszej firmy szczególnie ważnym wydarzeniem.

2018 21 grudnia

Wdrożenie w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie w Białymstoku to największa placówką muzealna w regionie, która w swoich zbiorach zebrała ponad 120 obrazów stworzonych w ciągu ostatnich 250 lat. Wdrożenie naszego rozwiązania obejmowało między innymi dostawę drukarki fiskalnej i drukarek biletowych.

2018 20 grudnia

Wdrożenie w Time Gates – Bramach Czasu w Jeleniej Górze

Time Gates w Jeleniej Górze jest kolejną tematyczną trasą turystyczną, do której wejściówki są sprzedawane za pomocą systemu iKSORIS. To również trzecia tego rodzaju inwestycja jednego z naszych Klientów, który wcześniej otworzył kompleks Projekt Arado – Zaginione Laboratorium Hitlera w Kamiennej Górze oraz wystawę Movie Gate w podziemiach wrocławskiego Placu Solnego.

2018 15 grudnia

Wdrożenie w Operze Wrocławskiej

Wrocławska Opera to miejsce, które jest jedną z kulturalnych wizytówek stolicy Dolnego Śląska. System iKSORIS zastąpił w tej instytucji dedykowane rozwiązanie biletowe, z którego korzystano w Operze przez ostatnie lata.

2018 30 listopada

Wdrożenie w Promie Kultury Saska Kępa w Warszawie

Prom Kultury Saska Kępa to samorządowa instytucja kultury, której inicjatywy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Warszawy. Na miejscu organizowane są różnego rodzaju koncerty, spektakle i spotkania, a w samym budynku funkcjonuje również kameralne kino.

2018 12 września

Wdrożenie w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu

Założone na początku dwudziestego wieku Muzeum Porcelany w Wałbrzychu zgromadziło w swoich zbiorach nie tylko dzieła ceramiki artystycznej, ale również wartościowe obrazy, grafiki oraz rzeźby. Popularny wśród zwiedzających Dział Historii Miasta i Regionu umożliwia z kolei zapoznanie się z historią Wałbrzycha i jego okolic.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: