Aktualności

2017 30 grudnia

Wdrożenie w Wilczym Szańcu w Kętrzynie

Wilczy Szaniec to miejsce, które jest znane większości osób oraz wszystkim pasjonatom II wojny światowej. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy na miejsce oprogramowanie do sprzedaży biletów oraz wyposażenie stanowisk kasowych: skanery kodów kreskowych, drukarki biletowe oraz urządzenia fiskalne.

2017 29 grudnia

Wdrożenie w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie to jedno z niewielu muzeów w Polsce poświęconych takiej tematyce. Siedziba instytucji mieści się w budynku zajezdni pierwszego wąskotorowego tramwaju elektrycznego. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy m.in. urządzenia do mobilnej kontroli biletów oraz moduł systemu pozwalający na sprawną organizację pracy przewodników zatrudnionych w Muzeum.

2017 22 grudnia

Wdrożenie w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie

Wdrożenie w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie to kolejna implementacja systemu iKSORIS na teatralnej mapie Polski. Oprócz sprzedaży stacjonarnej Teatr zdecydował się na uruchomienie sprzedaży biletów online, która dodatkowo została wyposażona w funkcje wprowadzania kodów rabatowych oraz zakupu biletów przez Facebooka.

2017 30 listopada

Wdrożenie w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu to kolejna instytucja, w której nasze oprogramowanie zastąpiło konkurencyjne rozwiązanie innej firmy. Dla potrzeb wdrożenia zaadaptowaliśmy sprzęt używany we wszystkich oddziałach Muzeum do współpracy z systemem iKSORIS.

2017 24 listopada

Wdrożenie w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Teatr Muzyczny w Gdyni zdecydował się na wdrożenie systemu iKSORIS w miejsce dotychczasowego rozwiązania – sprzedaży biletów we współpracy z dużym portalem biletowym, z którym Teatr był związany od wielu lat. To kolejna instytucja tego formatu, która obdarzyła nas swoim zaufaniem.

2017 17 listopada

Wdrożenie w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie

Collegium Nobilium to nasz kolejny Klient tego rodzaju w Warszawie. Teatr jest prowadzony przez Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza, a aktorami grającymi w przedstawieniach są studenci uczelni. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy oprogramowanie do stacjonarnej sprzedaży i rezerwacji biletów oraz drukarkę biletową, a także uruchomiliśmy dla Teatru stronę do internetowej sprzedaży biletów.

 

 


2017 17 listopada

Wdrożenie w Explosion Club w Warszawie

Wdrożenie systemu iKSORIS w warszawskim Explosion Club było dla naszej firmy pierwszym tego rodzaju doświadczeniem – weszliśmy do ciągle rozwijającej się branży klubów muzycznych. Nowemu Klientowi dostarczyliśmy serwer, terminale kasowe, drukarki fiskalne i palmtopy do mobilnej kontroli biletów, a wkrótce zostanie uruchomiona sprzedaż biletów online oraz internetowa rezerwacja lóż.

 


2017 8 listopada

Wdrożenie w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie

Żydowski Instytut Historyczny jest jedną z najbardziej znaczących placówek naukowo-badawczych zajmujących się dziejami Żydów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wdrożenie systemu iKSORIS u nowego Klienta obejmowało dostarczenie oprogramowania oraz sprzętu: serwera, drukarki biletowej i palmtopa do mobilnej kontroli biletów.


2017 7 października

Wdrożenie w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie

PGE Giganty Mocy to interaktywne centrum edukacji prowadzone przez Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie i kolejny tego rodzaju obiekt na mapie naszych wdrożeń. iKSORIS zastąpił u nowego Klienta rozwiązanie jednego z naszych konkurentów. Oprócz zaimplementowania systemu sprzedaży dostarczyliśmy na miejsce dedykowany serwer fizyczny oraz przenośne terminale do mobilnej kontroli biletów.


2017 11 września

Wdrożenie w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury

Wdrożenie systemu iKSORIS w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury było częścią większego projektu inwestycyjnego. Nasz nowy Klient wyróżnia się na tle innych instytucji tego rodzaju szeroką ofertą zajęć edukacyjnych dla całej rodziny. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy rozbudowany system sprzedaży i rezerwacji biletów, wyposażenie kas oraz sprzęt multimedialny.


2017 21 sierpnia

Wdrożenie w teatrze TR w Warszawie

To kolejna implementacja naszego systemu na teatralnej scenie stolicy. System iKSORIS zastąpił w TR Warszawa dotychczasowe rozwiązanie, polegające na współpracy z dużym portalem biletowym. Teatr zdecydował się dodatkowo na zakup urządzeń do mobilnej kontroli biletów, a w najbliższym czasie uruchomiona zostanie również sprzedaż wejściówek on-line.


2017 20 lipca

Wdrożenie dla Projektu Arado w Kamiennej Górze

Pod tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się jedna z najnowocześniejszych podziemnych tras turystycznych w Polsce. Zlokalizowany w Kamiennej Górze kompleks, tak zwane Zaginione Laboratorium Hitlera, przyciąga turystów od 2011 roku. Duża liczba odwiedzających skłoniła właścicieli do wdrożenia naszego rozwiązania w obszarze sprzedaży biletów.


2017 22 czerwca

Wdrożenie w Muzeum Bursztynu w Jarosławcu

Muzeum Bursztynu to prywatne muzeum otwarte w 2014 roku. Rosnąca popularność tego miejsca skłoniła właściciela do wdrożenia kompleksowego rozwiązania biletowego. Oprócz szkolenia pracowników, wyposażyliśmy stanowisko kasowe w niezbędny sprzęt i dostarczyliśmy dla potrzeb muzeum 100 tysięcy biletów.

 


2017 2 czerwca

Wdrożenie w ZOO Gdańsk

ZOO w Gdańsku jest kolejnym obiektem tego rodzaju, który postanowił zaufać naszemu rozwiązaniu. To również największy ogród zoologiczny w Polsce – zajmuje powierzchnię ponad 123 hektarów. W ramach przeprowadzonego wdrożenia dostarczyliśmy m.in. pełne wyposażenie stanowisk kasowych, drukarki kart plastikowych oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2016 22 czerwca

Wdrożenie w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu

Muzeum Narodowe we Wrocławiu jest naszym pierwszym klientem. Tym razem wdrożyliśmy iKSORIS w nowym oddziale Muzeum – w Pawilonie Czterech Kopuł. To niesamowite zabytkowe miejsce, które jest wizytówką Wrocławia, ponownie zyskało świetność. W Pawilonie wystawiane będą dzieła sztuki współczesnej.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 >