2013 18 lutego

URUCHOMIENIE INTERNETOWEJ SPRZEDAŻY W TEATRZE POWSZECHNYM

Z naszą pomocą Teatr Powszechny w Warszawie uruchomił nową stronę www.powszechny.com i serwis biletowy. Usprawniło to pracę teatru, a kolejki w kasach stały się krótsze. Można wygodnie zarezerwować lub zakupić bilet na spektakl nie wychodząc z domu. Opracowaliśmy cały serwis internetowy na podstawie grafiki Klienta i zintegrowaliśmy z modułem internetowym w ramach wspólnego systemu CMS.

2013 14 lutego

WDROŻENIE W MUZEUM HISTORYCZNYM W WARSZAWIE

Muzeum Historyczne m.st. Warszawy to wielooddziałowe muzeum, które wyposażyliśmy aż w 8 stanowisk kasowych, sprzęt komputerowy oraz moduł internetowy. Placówka powstała w 1936 roku. Różnorodne zbiory muzeum przekraczają obecnie 250 tys. szt. Poza działalnością ekspozycyjną muzeum posiada pokaźny dorobek wydawniczy, organizuje lekcje i konkursy dla szkół oraz konferencje naukowe.

2013 1 styczeń

WDROŻENIE W TEATRZE DRAMATYCZNYM W WARSZAWIE

Od nowego roku system iKSORIS działa w nowo utworzonej instytucji teatralnej w Warszawie. Teatr Dramatyczny m.st. Warszawy powstał w wyniku połączenia dwóch instytucji: Teatru Dramatycznego m.st. Warszawy i Teatru Na Woli. Obecnie w teatrze pracuje wielu znanych aktorów, m.in. Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Katarzyna Figura. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt do kontroli biletów, zainstalowaliśmy program kasowy oraz uruchomiliśmy sprzedaż internetową.

2012 21 grudnia

WDROŻENIE W TEATRZE IM. STEFANA JARACZA W OLSZTYNIE

W 2006 roku Teatr im. Stefana Jaracza w Olsztynie uzyskał status Narodowej Instytucji Kultury, stając się pierwszą jednostką kulturalną w północno-wschodniej Polsce o takiej randze. W ramach naszego wdrożenia wyposażyliśmy 4 stanowiska kasowe, uruchomiliśmy moduł internetowy oraz przeprowadziliśmy szkolenie pracowników.

2012 3 grudnia

WDROŻENIE W MUZEUM LUBELSKIM W LUBLINIE

System do rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS zagościł na Zamku w Lublinie. Wyposażyliśmy muzeum w dwie kasy, dostarczyliśmy drukarki oraz druki biletowe. Zamek korzysta również z Modułu Administracja oraz Modułu Raporty. Dla zwiedzających muzeum udostępniona jest wieża zamkowa, jedna z najstarszych budowli w Lublinie.

2012 23 listopada

WDROŻENIE W ZAMKU KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH W CIECHANOWIE

W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt komputerowy oraz wyposażyliśmy kasę muzeum. Ciekawostką jest, że zamek był rezydencją królowej Bony. Od 2004 roku obok zamku w Ciechanowie istnieje Chorągiew Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej, grupa rekonstruująca stan rycerski wczesnego XV wieku.

2012 19 października

WDROŻENIE W BIŁGORAJSKIM CENTRUM KULTURY

Ruszyła sprzedaż biletów w kinie w Biłgoraju. To kolejne miejsce, które wyposażyliśmy w stanowisko kasowe z systemem iKSORIS. Dzięki naszemu programowi rezerwacji i obsługi klienta, bilety do kina można rezerwować przez Internet. Biłgorajskie Centrum Kultury jest pierwszą instytucją w Polsce, która zdecydowała się na drukowanie biletów za pomocą drukarki fiskalnej.

2012 8 października

WDROŻENIE W ZESPOLE ORKIESTRY SYMFONICZNEJ W RADOMSKU

Radomska Orkiestra Kameralna również zdecydowała się na system do sprzedaży biletów iKSORIS. Program kasowy usprawnił sprzedaż biletów oraz zarządzanie rezerwacjami. Poza regularnymi koncertami R.O.K. organizuje festiwale i kursy mistrzowskie oraz występuje poza filharmonią.

2012 19 września

WDROŻENIE W TEATRZE MINIATURA W GDAŃSKU

System do sprzedaży biletów iKSORIS pojawił się w jednym z najstarszych teatrów w Polsce – w Teatrze Miniatura w Gdańsku. Co roku teatr wystawia około 250 spektakli, które ogląda ponad 50 tysięcy widzów. Wdrożenie polegało na dostarczeniu sprzętu komputerowego oraz wyposażeniu stanowiska kasowego w moduł Rezerwacja, Administracja oraz Raporty. W przyszłości teatr planuje rozbudowę systemu o moduł Rezerwacji i Sprzedaży przez Internet.

2012 3 września

WDROŻENIE W TEARZE POLSKIM WE WROCŁAWIU

Wdrożenie obejmowało tylko dostarczenie oprogramowania ze względu na to, że teatr posiadał już sprzęt kasowy. Wcześniej korzystał z innego systemu biletowego, dedykowanego teatrom, który nasz program zastąpił. Dzięki iKSORIS w Teatrze Polskim została uruchomiona sprzedaż biletów przez Internet, co znacznie usprawniło funkcjonowanie instytucji. Teatr Polski jest jednym z najważniejszych ośrodków teatralnych na Dolnym Śląsku.

2012 16 lipca

WDROŻENIE W TEATRZE WIELKIM W POZNANIU

Teatr Wielki w Poznaniu został wyposażony przez nas w m.in. Moduł Internet, Moduł Kasa oraz sprzęt komputerowy. Opera korzystała wcześniej z innego systemu do sprzedaży biletów, którego zastąpił nasz program. Pierwsze przedstawienie w tym teatrze odbyło się w 1910 roku. Ciekawostką jest, że w Poznańskim Teatrze Wielkim zrealizowano ponad 700 premier.

2012 6 lipca

WDROŻENIE W STACJI BALON-WARSAW SKY W WARSZAWIE

Najlepszy system sprzedaży biletów na loty balonem? Oczywiście iKSORIS. Nową atrakcją Warszawy jest wielki balon przy Moście Świętokrzyskim. Widok z niego jest niepowtarzalny, balon wznosi się aż o 60 metrów wyżej niż punkt widokowy Pałacu Kultury. Ponadto balon jest w pełni ekologiczny - jak twierdzą jego właściciele - zużywa niewiele więcej energii elektrycznej niż laptop.

2012 5 lipca

WDROŻENIE SYSTEMU W TEATRZE SYRENA W WARSZAWIE

Teatr Syrena to kolejny warszawski teatr z naszym systemem do sprzedaży i rezerwacji biletów. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt do kontroli biletów, zainstalowaliśmy program kasowy oraz uruchomiliśmy sprzedaż internetową. Teatr powstał w Łodzi, następnie przeniesiono go do stolicy, występuje w nim aktorska „śmietanka”, m.in. Piotr Polk, Kinga Preis, Hanna Śleszyńska, Justyna Steczkowska, Daniel Olbrychski.

2012 28 czerwca

WDROŻENIE W TEATRZE DRAMATYCZNYM NA GÓRNYM ŚLĄSKU

Teatr Śląski w Katowicach wykonał do tej pory ponad 1000 premier, a najdłużej graną sztuką jest Mayday – wystawione już w ponad 20 sezonach. Wdrożenie naszego systemu do sprzedaży biletów obejmowało instalację oprogramowania oraz dostawę sprzętu komputerowego. iKSORIS zastąpił tym samym stary program kasowy, z którego korzystał do tej pory teatr.

2012 6 czerwca

WDROŻENIE W TEATRZE BAJ W WARSZAWIE

Teatr Baj jest najstarszym teatrem lalek w Polsce, powstał w 1928 roku. Oprócz tworzenia przedstawień Baj realizuje różnorodne przedsięwzięcia teatralne i edukacyjne. Na wdrożenie składało się zainstalowanie systemu do sprzedaży biletów – iKSORIS, dostawa sprzętu komputerowego wraz z dostawą serwera, konfiguracja oraz szkolenie pracowników.

< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: