2015 4 lutego

Wdrożenie w Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Setne wdrożenie systemu odbyło się w Muzeum Auschwitz-Birkenau, czyli jednym z najczęściej odwiedzanych muzeów w Polsce. Nasz program został indywidualnie dopasowany do klienta – m.in. stworzyliśmy moduł Personel, który zarządza pracą ponad 300 przewodników. Moduł na stałe został włączony do oferty, a wdrożenie wpisało się jako jedne z najważniejszych w historii firmy.

2015 19 stycznia

Wdrożenie w Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego odwiedziło do dzisiaj prawie 5 milionów osób, ważne by system biletowy w tak popularnym miejscu działał bez zastrzeżeń - stąd wybór systemu iKSORIS. Wdrożenie polegało na instalacji programu kasowego wraz ze sprzętem i rozbudowanym modułem internetowym z możliwością dopasowania ilości zwiedzających w stosunku do dostępnych terminów.

2015 16 stycznia

Wdrożenie w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy

Sukcesem zakończyliśmy kolejne wdrożenie w centrum kultury. Na wdrożenie składała się dostawa programu kasowo-rezerwacyjnego iKSORIS, modułu internetowej rezerwacji biletów oraz urządzeń kasowych współpracujących z systemem. Pierwsze seanse filmów w nowo otwartym kinie cyfrowym odbędą się 24 stycznia.

2015 12 stycznia

Wdrożenie na Zamku w Mosznej

Do posiadaczy systemu rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS dołączył jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce. Zamek w Mosznej znalazł się tym samym w szerokim gronie zamków korzystających z naszego programu - po Zamku w Malborku, Zamku Książ w Wałbrzychu, Zamku w Łańcucie, Zamku w Ciechanowie i Zamku w Lublinie.

2014 29 listopada

Wdrożenie w hali widowiskowo-sportowej w Karlinie

System iKSORIS zagościł tym razem w nowo otwartej hali sportowej w Karlinie (woj. zachodniopomorskie). Wdrożenie polegało na instalacji programu kasowego oraz uruchomieniu mobilnej kontroli dostępu przy użyciu palmtopów. Hala sportowa w listopadzie 2014 roku była gospodarzem meczu bokserskiego Polska-Niemcy.

2014 20 listopada

Wdrożenie w gdańskim Centrum Hewelianum

Centrum Hewelianum jest nowoczesnym centrum nauki łączącym historię z interaktywnymi wystawami w odrestaurowanych obiektach pofortecznych. Wdrożenie systemu iKSORIS, poza instalacją programu kasowo-rezerwacyjnego, objęło także integrację posiadanych przez centrum kołowrotów i sterowników kontroli dostępu.

2014 27 października

Otwarcie Afrykarium w ZOO Wrocław

Uruchomienie Afrykarium było dużym wydarzeniem dla wrocławskiego ZOO. Jednego dnia ilość odwiedzających przekroczyła 20 000 osób. Afrykarium jest pierwszym obiektem, w którym uruchomiliśmy system do kontrolowania ilości osób wchodzących i wychodzących za pomocą czujników ruchu. Gdy liczba zostanie przekroczona – blokują się drzwi wejściowe. To wszystko dla bezpieczeństwa zwiedzających.

2014 17 października

Wdrożenie w Muzeum w Świętochłowicach

Muzeum jest nowo otwartym obiektem o współczesnym charakterze i tym samym jedyną w kraju placówką w całości poświęconą tematyce powstań śląskich. W ramach wdrożenia systemu iKSORIS wyposażyliśmy muzeum w profesjonalny sprzęt kasowy oraz moduł umożliwiający rezerwację biletów przez stronę internetową.

2014 19 września

Wdrożenie w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

Niezwykle cieszymy się z tego wdrożenia. Nowo otwarty teatr powstał przy patronacie księcia Walii Karola i wg wielu osób uchodzi za arcydzieło architektoniczne. Budynek wzorowany na stylu elżbietańskim stał się pierwszym w Polsce teatrem z otwieranym dachem. Zapraszamy na stronę www.bilety.teatrszekspirowski.pl.

2014 5 września

Wdrożenie w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Wdrożenie systemu biletowego iKSORIS związane było z generalnym remontem jaki przeszedł Miejski Dom Kultury w Lublińcu. W ramach rewitalizacji wykonanej w całości dzięki pozyskanym środkom, dom kultury zyskał m.in. pełne wyposażenie sali widowiskowej, w tym profesjonalne cyfrowe kino 3D.

2014 31 lipca

Wdrożenie w Teatrze Kwadrat w Warszawie

Teatr Kwadrat powstał w 1974 roku i od początku swojego istnienia wystawia głównie sztuki komediowe. Obecnie teatr organizuje spektakle cieszące się dużą popularnością dzięki najlepszej obsadzie. System iKSORIS zastąpił stary system biletowy teatru i tym samym połączył internetową sprzedaż biletów z systemem kasowym i rezerwacyjnym.

2014 24 lipca

Wdrożenie w Agencji Artystycznej Wojart z Poznania

Agencja Artystyczna "Wojart" ma w swoim repertuarze znane i lubiane komedie teatralne, które wystawia w Polsce i w Niemczech. Wdrożenie systemu iKSORIS w oparciu o zintegrowany system iCMS, również naszego autorstwa, pozwoliło na uruchomienie dwóch sklepów biletowych www.wojart.pl i www.polskakomedia.eu.

2014 26 czerwca

Wdrożenie w Hucie Szkła Julia w Piechowicach

Huta Szkła Kryształowego "Julia" jest jedną z największych atrakcji turystyki przemysłowej w Polsce. Zwiedzając hutę można przyjrzeć się wszystkim etapom produkcji szkła oraz wziąć udział w samodzielnym wyrobie kryształów. System biletowy iKSORIS usprawnił sprzedaż biletów oraz zarządzanie rezerwacjami grupowymi.

2014 13 czerwca

Wdrożenie w Parku Edukacyjno-Rozrywkowym DELI Park

DELI Park jest nowo powstałym parkiem rozrywki zlokalizowanym na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na jego terenie znajdują się miniatury znanych budowli i zwierząt, mini zoo i wiele innych atrakcji. Wdrożenie polegało na uruchomieniu sprzedaży biletów w kasie oraz instalacji bramek obrotowych do kontroli biletów.

2014 6 maja

Wdrożenie w Muzeum Narodowym w Warszawie

Muzeum Narodowe w Warszawie, założone w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych, to jedno z najstarszych muzeów sztuki w Polsce. Wdrożenie systemu iKSORIS obejmowało instalację oprogramowania i sprzętu komputerowego w kasach biletowych oraz Dziale Edukacji.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: