2012 23 listopada

WDROŻENIE W ZAMKU KSIĄŻĄT MAZOWIECKICH W CIECHANOWIE

W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt komputerowy oraz wyposażyliśmy kasę muzeum. Ciekawostką jest, że zamek był rezydencją królowej Bony. Od 2004 roku obok zamku w Ciechanowie istnieje Chorągiew Rycerstwa Ziemi Ciechanowskiej, grupa rekonstruująca stan rycerski wczesnego XV wieku.

2012 19 października

WDROŻENIE W BIŁGORAJSKIM CENTRUM KULTURY

Ruszyła sprzedaż biletów w kinie w Biłgoraju. To kolejne miejsce, które wyposażyliśmy w stanowisko kasowe z systemem iKSORIS. Dzięki naszemu programowi rezerwacji i obsługi klienta, bilety do kina można rezerwować przez Internet. Biłgorajskie Centrum Kultury jest pierwszą instytucją w Polsce, która zdecydowała się na drukowanie biletów za pomocą drukarki fiskalnej.

2012 8 października

WDROŻENIE W ZESPOLE ORKIESTRY SYMFONICZNEJ W RADOMSKU

Radomska Orkiestra Kameralna również zdecydowała się na system do sprzedaży biletów iKSORIS. Program kasowy usprawnił sprzedaż biletów oraz zarządzanie rezerwacjami. Poza regularnymi koncertami R.O.K. organizuje festiwale i kursy mistrzowskie oraz występuje poza filharmonią.

2012 19 września

WDROŻENIE W TEATRZE MINIATURA W GDAŃSKU

System do sprzedaży biletów iKSORIS pojawił się w jednym z najstarszych teatrów w Polsce – w Teatrze Miniatura w Gdańsku. Co roku teatr wystawia około 250 spektakli, które ogląda ponad 50 tysięcy widzów. Wdrożenie polegało na dostarczeniu sprzętu komputerowego oraz wyposażeniu stanowiska kasowego w moduł Rezerwacja, Administracja oraz Raporty. W przyszłości teatr planuje rozbudowę systemu o moduł Rezerwacji i Sprzedaży przez Internet.

2012 3 września

WDROŻENIE W TEARZE POLSKIM WE WROCŁAWIU

Wdrożenie obejmowało tylko dostarczenie oprogramowania ze względu na to, że teatr posiadał już sprzęt kasowy. Wcześniej korzystał z innego systemu biletowego, dedykowanego teatrom, który nasz program zastąpił. Dzięki iKSORIS w Teatrze Polskim została uruchomiona sprzedaż biletów przez Internet, co znacznie usprawniło funkcjonowanie instytucji. Teatr Polski jest jednym z najważniejszych ośrodków teatralnych na Dolnym Śląsku.

2012 16 lipca

WDROŻENIE W TEATRZE WIELKIM W POZNANIU

Teatr Wielki w Poznaniu został wyposażony przez nas w m.in. Moduł Internet, Moduł Kasa oraz sprzęt komputerowy. Opera korzystała wcześniej z innego systemu do sprzedaży biletów, którego zastąpił nasz program. Pierwsze przedstawienie w tym teatrze odbyło się w 1910 roku. Ciekawostką jest, że w Poznańskim Teatrze Wielkim zrealizowano ponad 700 premier.

2012 6 lipca

WDROŻENIE W STACJI BALON-WARSAW SKY W WARSZAWIE

Najlepszy system sprzedaży biletów na loty balonem? Oczywiście iKSORIS. Nową atrakcją Warszawy jest wielki balon przy Moście Świętokrzyskim. Widok z niego jest niepowtarzalny, balon wznosi się aż o 60 metrów wyżej niż punkt widokowy Pałacu Kultury. Ponadto balon jest w pełni ekologiczny - jak twierdzą jego właściciele - zużywa niewiele więcej energii elektrycznej niż laptop.

2012 5 lipca

WDROŻENIE SYSTEMU W TEATRZE SYRENA W WARSZAWIE

Teatr Syrena to kolejny warszawski teatr z naszym systemem do sprzedaży i rezerwacji biletów. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt do kontroli biletów, zainstalowaliśmy program kasowy oraz uruchomiliśmy sprzedaż internetową. Teatr powstał w Łodzi, następnie przeniesiono go do stolicy, występuje w nim aktorska „śmietanka”, m.in. Piotr Polk, Kinga Preis, Hanna Śleszyńska, Justyna Steczkowska, Daniel Olbrychski.

2012 28 czerwca

WDROŻENIE W TEATRZE DRAMATYCZNYM NA GÓRNYM ŚLĄSKU

Teatr Śląski w Katowicach wykonał do tej pory ponad 1000 premier, a najdłużej graną sztuką jest Mayday – wystawione już w ponad 20 sezonach. Wdrożenie naszego systemu do sprzedaży biletów obejmowało instalację oprogramowania oraz dostawę sprzętu komputerowego. iKSORIS zastąpił tym samym stary program kasowy, z którego korzystał do tej pory teatr.

2012 6 czerwca

WDROŻENIE W TEATRZE BAJ W WARSZAWIE

Teatr Baj jest najstarszym teatrem lalek w Polsce, powstał w 1928 roku. Oprócz tworzenia przedstawień Baj realizuje różnorodne przedsięwzięcia teatralne i edukacyjne. Na wdrożenie składało się zainstalowanie systemu do sprzedaży biletów – iKSORIS, dostawa sprzętu komputerowego wraz z dostawą serwera, konfiguracja oraz szkolenie pracowników.

2012 1 czerwiec

WDROŻENIE W AGENCJI KONCERTOWEJ T-BOX

Ruszyła sprzedaż internetowa biletów na koncerty organizowane przez agencję T-BOX. Agencja sprzedaje bilety na wszystkie koncerty organizowane przez Wrocławskie Towarzystwo Gitarowe. Wdrożenie polegało na dostawie sprzętu komputerowego oraz instalacji oprogramowania do sprzedaży i rezerwacji biletów iKSORIS.

2012 22 maja

WDROŻENIE W ZESPOLE PAŁACOWO-PARKOWYM W RADZIEJOWICACH

W Domu Pracy Twórczej w Radziejowicach zagościł nasz system biletowy. Dostarczyliśmy program kasowo-rezerwacyjny iKSORIS, drukarkę oraz druki biletowe. Pałac jest najważniejszym ośrodkiem kulturalnym w regionie. Na radziejowickiej scenie goszczą gwiazdy muzyki klasycznej światowego formatu.

2012 4 maja

WDROŻENIE W CENTRALNYM MUZEUM MORSKIM W GDAŃSKU

System iKSORIS został wdrożony w nowo otwartym oddziale Centralnego Muzeum Morskiego w Gdańsku. Wyposażyliśmy dwie kasy oraz dostarczyliśmy cztery palmtopy służące do kontroli biletów. Ośrodek Kultury Morskiej jest interaktywnym muzeum, w którym świetnie odnajdują się przede wszystkim dzieci, mające doskonałą okazję na poznanie zagadnień związanych z morzem.

2012 17 kwietnia

WDROŻENIE NA ZAMKU KSIĄŻ I W PALMIARNI W WAŁBRZYCHU

Zamek Książ jest wizytówką Dolnego Śląska, miejscem, które ma wiele do zaproponowania turystom: zwiedzanie zamku w dzień i w nocy, wizyta w Palmiarni, w zabytkowych stajniach konnych, co roku organizowany jest Festiwal Kwiatów, na którym spotyka się ponad 200 wystawców. Wdrożenie na Zamku Książ umożliwiło sprzedaż biletów przez Internet nie tylko dla indywidualnych osób ale również dla grup.

2012 20 lutego

WDROŻENIE W MUZEUM ŚLĄSKIM W KATOWICACH

Muzeum Śląskie w Katowicach istnieje od 1924 roku. W muzeum zgromadzono ponad 123 eksponaty, z różnych dziedzin sztuki, a także archeologii, etnografii, historii i fotografii oraz plastyki nieprofesjonalnej. W ramach umowy wyposażyliśmy dwie kasy biletowe, sprzęt komputerowy oraz dostarczyliśmy do muzeum bilety.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: