2014 31 lipca

Wdrożenie w Teatrze Kwadrat w Warszawie

Teatr Kwadrat powstał w 1974 roku i od początku swojego istnienia wystawia głównie sztuki komediowe. Obecnie teatr organizuje spektakle cieszące się dużą popularnością dzięki najlepszej obsadzie. System iKSORIS zastąpił stary system biletowy teatru i tym samym połączył internetową sprzedaż biletów z systemem kasowym i rezerwacyjnym.

2014 24 lipca

Wdrożenie w Agencji Artystycznej Wojart z Poznania

Agencja Artystyczna "Wojart" ma w swoim repertuarze znane i lubiane komedie teatralne, które wystawia w Polsce i w Niemczech. Wdrożenie systemu iKSORIS w oparciu o zintegrowany system iCMS, również naszego autorstwa, pozwoliło na uruchomienie dwóch sklepów biletowych www.wojart.pl i www.polskakomedia.eu.

2014 26 czerwca

Wdrożenie w Hucie Szkła Julia w Piechowicach

Huta Szkła Kryształowego "Julia" jest jedną z największych atrakcji turystyki przemysłowej w Polsce. Zwiedzając hutę można przyjrzeć się wszystkim etapom produkcji szkła oraz wziąć udział w samodzielnym wyrobie kryształów. System biletowy iKSORIS usprawnił sprzedaż biletów oraz zarządzanie rezerwacjami grupowymi.

2014 13 czerwca

Wdrożenie w Parku Edukacyjno-Rozrywkowym DELI Park

DELI Park jest nowo powstałym parkiem rozrywki zlokalizowanym na terenie Wielkopolskiego Parku Narodowego. Na jego terenie znajdują się miniatury znanych budowli i zwierząt, mini zoo i wiele innych atrakcji. Wdrożenie polegało na uruchomieniu sprzedaży biletów w kasie oraz instalacji bramek obrotowych do kontroli biletów.

2014 6 maja

Wdrożenie w Muzeum Narodowym w Warszawie

Muzeum Narodowe w Warszawie, założone w 1862 roku jako Muzeum Sztuk Pięknych, to jedno z najstarszych muzeów sztuki w Polsce. Wdrożenie systemu iKSORIS obejmowało instalację oprogramowania i sprzętu komputerowego w kasach biletowych oraz Dziale Edukacji.

2014 30 kwietnia

Wdrożenie w Bramie Poznania ICHOT

Brama Poznania ICHOT - Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego jest nowo otwartą placówką zawierającą sale ekspozycyjne prezentujące historię wyspy oraz pomieszczenia konferencyjne. Wdrożenie systemu iKSORIS obejmowało uruchomienie kas biletowych, integrację z kołowrotami, umożliwienie komunikacji z systemem zarządzania ekspozycją oraz utworzenie modułu sprzedaży biletów przez Internet.

2014 30 kwietnia

Wdrożenie w ATM Scenie na Bielanach

ATM Grupa S.A. jest największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym w Polsce, znanym z realizacji wielu seriali "Świat według Kiepskich", "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "Pierwsza miłość" czy "Złotopolscy". Wdrożenie systemu iKSORIS związane było z rozpoczęciem sprzedaży biletów na organizowane spektakle teatralne.

2014 9 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II

Nowo otwarte muzeum znajduje się w domu, w którym urodził się i mieszkał Karol Wojtyła. Przebudowa kamienicy w Wadowicach i przygotowanie nowej wystawy kosztowało 25 milionów złotych. Ekspozycja zajmuje cztery kondygnacje i upamiętnia życie Jana Pawła II. Remont objął także uruchomienie systemu kasowego wraz z dostawą modułu rezerwacji biletów wstępu przez Internet.

2014 4 kwietnia

Wdrożenie w Agencji Artystycznej Sollus z Poznania

Agencja SOLLUS zajmuje się profesjonalną organizacją imprez artystycznych i wystawianiem sztuk przy współpracy z renomowanymi polskimi teatrami na terenie całego kraju: Kwadrat, Capitol, Syrena, Roma. System iKSORIS pozwolił na stworzenie zintegrowanego ze stroną serwisu sprzedaży biletów na organizowane wydarzenia.

2014 5 lutego

Wdrożenie w Ogrodzie Zoologicznym w Opolu

Ogród Zoologiczny w Opolu istnieje z przerwami od lat 30 XX wieku, kilka razy przechodził modernizację. Tym razem Opolskie Zoo zainwestowało w system kasowy z obsługą bramek wejściowych i biletomatów, co znacznie usprawniło funkcjonowanie ogrodu. Tym samym Zoo w Opolu dołączyło do grona naszych Klientów.

2014 15 stycznia

Wdrożenie w Teatrze Lalka w Warszawie

Kolejny teatr, w którym „zapanował” system iKSORIS - pierwszy program biletowy w tym miejscu. Teatr Lalka w Warszawie został przez nas wyposażony w system kasowy, sprzęt komputerowy oraz moduł internetowy, dzięki czemu obsługa grup szkolnych jest prosta i przebiega sprawnie. To ważne, gdyż Teatr Lalka bardzo często gości właśnie najmłodszych widzów.

2014 3 stycznia

Wdrożenie w Punkcie Widokowym - Sky Tower Wrocław

Sky Tower jest najwyższym budynkiem w Polsce i właśnie na tym najwyższym piętrze sprawnie działa nasz system sprzedaży biletów iKSORIS. Na wysokości ponad 200 metrów usytuowany jest punkt widokowy, z którego można podziwiać przepiękną panoramę Wrocławia. Do Sky Tower dostarczyliśmy program kasowo-rezerwacyjny wraz z biletami i bramką biletową.

2013 10 listopada

Wdrożenie na PGE Narodowym w Warszawie

Jedno z najważniejszych wdrożeń iKSORIS. Program biletowy został zainstalowany na potrzeby organizacji sprzedaży i realizacji wejść na zwiedzanie stadionu. Obiekt ma udostępnionych kilka tras tematycznych oraz punkt widokowy na górnej trybunie. Indywidualnie na potrzeby tego wdrożenia opracowaliśmy mechanizm współpracy z kołowrotami firmy SKIDATA.

2013 9 listopada

WDROŻENIE W CENTRUM NOWOCZESNOŚCI MŁYN WIEDZY W TORUNIU

Kolejne wdrożenie systemu iKSORIS nastąpiło w nowo otwartym Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Zamontowaliśmy bramki wejściowe, system internetowy oraz program kasowy. Głównym rekwizytem i wizytówką instytucji jest Wahadło Foucaulta, umożliwiające obserwację zjawiska obrotu Ziemi wokół własnej osi. Sercem toruńskiego eksponatu jest 35-kilogramowa, chromowana kula wypełniona piaskiem, zawieszona na 33-metrowej linie.

2013 31 października

WDROŻENIE W OLSZTYŃSKIM PLANETARIUM

To już drugie planetarium, w którym wdrożyliśmy nasz system kasowo-rezerwacyjny. Obserwatorium od blisko czterdziestu lat stanowi jedną z głównych atrakcji turystycznych Olsztyna. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt komputerowy oraz program kasowy rozbudowany o moduł rezerwacji biletów przez Internet.

< 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: