2011 1 lipiec

WDROŻENIE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zdecydowało się na system sprzedaży biletów iKSORIS. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, wyposażyliśmy stanowiska kasowe, dostarczyliśmy palmtopy służące do kontroli biletów oraz zainstalowaliśmy moduł internetowy. Muzeum jest zwane „najszczęśliwszym miejscem w Warszawie”, Pałac na Wyspie czy Teatr Królewski w Starej Oranżerii to perły europejskiej architektury.

2011 24 czerwca

WDROŻENIE W ŻEGLUDZE OSTRÓDZKO-ELBLĄSKIEJ

Jedyne w swoim rodzaju wdrożenie, system biletowy iKSORIS zagościł na statkach. Żegluga oferuje wiele atrakcji, ale jedynym w swoim rodzaju jest statek poruszający się po trawie, dzięki systemowi pochylni uważanemu za jeden z najznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie. Oprócz systemu biletowego dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, zainstalowaliśmy moduł do sprzedaży i rezerwacji przez Internet. Jest to najlepszy dowód na to, że nasz system jest uniwersalny.

2011 14 czerwca

WSPOMAGANIE REZERWACJI BILETÓW NA "MAGIC MALBORK"

Malbork Welcome Center organizuje co roku plenerowe wydarzenie - Magic Malbork, niepowtarzalny wieczorny spektakl, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Połączenie talentów znanych grup tanecznych i akrobatycznych wraz z pokazami laserów, światła i efektów pirotechnicznych sprawiają, że widowisko co roku hipnotyzuje kilkanaście tysięcy widzów.

2011 10 czerwca

WDROŻENIE W CENTRUM KULTURY SOKÓŁ W NOWYM SĄCZU

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu w ramach wdrożenia otrzymało od nas system biletowy iKSORIS oraz sprzęt komputerowy. Centrum korzysta również z Modułu Internet, który umożliwia sprzedaż biletów online na różne wydarzenia organizowane w ośrodku kultury oraz seanse filmowe w kinie. MCK pomogło nam rozbudować moduł Raporty o dedykowane raporty dla kin (m.in. raport dla ZAIKS).

2011 2 czerwca

WDROŻENIE NA ZAMKU W MALBORKU

Muzeum Zamkowe w Malborku również jest posiadaczem systemu biletowego iKSORIS. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy pięć kas oraz zainstalowaliśmy moduł internetowy, który znacznie wpłynął na funkcjonowanie całego muzeum. Zamek w Malborku jest jedną z największych i najpiękniejszych budowli tego typu w Polsce. Co roku licznie odwiedzają go turyści z Niemiec, Rosji czy Szwecji.

2011 29 kwietnia

WDROŻENIE W MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI W WARSZAWIE

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie jest jedną z najstarszych tego typu placówek w Europie, działa nieprzerwanie od 1952. Wdrożenie systemu iKSORIS obejmowało uruchomienie kas biletowych, dostawę sprzętu komputerowego oraz przygotowanie termotransferowych druków biletowych.

2011 21 stycznia

WDROŻENIE W WARSZAWSKIEJ OPEPRZE KAMERALNEJ

Warszawska Opera Kameralna korzystała z innego programu biletowego, jednak zdecydowała się na podjęcie współpracy z nami. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy oprogramowanie iKSORIS, sprzęt komputerowy, który opera już posiadała. Dzięki naszemu wdrożeniu działa internetowa sprzedaż biletów w całości prowadzona we własnym zakresie, na czym zalezało temu klientowi, a nie zewnętrznych portali biletowych.

2011 14 stycznia

WDROŻENIE W PLANETARIUM W TORUNIU

Planetarium im. Władysława Dziewulskiego w Toruniu zdecydowało się na wdrożenie systemu biletowego iKSORIS. W ramach umowy zainstalowaliśmy oprogramowanie, wyposażyliśmy stanowisko kasowe oraz dostarczyliśmy drukarki biletowe. Planetarium jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Torunia i okolic, rocznie odwiedza je 186 tysięcy osób.

2010 23 grudnia

WDROŻENIE W ŚLĄSKIM OGRODZIE ZOOLOGICZNYM W CHORZOWIE

Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie to pierwsze zoo, które uruchomiło nasz system. iKSORIS usprawnił pracę kasjerów, dzięki „automatyzacji” ich pracy pojawiła się duża szansa na krótsze kolejki przy kasie. Na wdrożenie składało się dostarczenie sprzętu komputerowego oraz wyposażenie kas. Docelowo planujemy uruchomić moduł umożlwiający rezerwację i sprzedaż biletów przez Internet.

2010 22 grudnia

WDROŻENIE W OPOLSKIM TEATRZE LALKI I AKTORA

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki jest pierwszym teatrem, który korzysta z systemu iKSORIS. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy stanowiska kasowe, zainstalowaliśmy oprogramowanie, dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, druki biletowe oraz przeprowadziliśmy szkolenie pracowników.

2010 17 grudnia

WDROŻENIE W MUZEUM WOJSKA W BIAŁYMSTOKU

Muzeum Wojska w Białymstoku zostało wyposażone w system sprzedaży rezerwacji i obsługi klienta iKSORIS. Usprawniliśmy przede wszystkim sprzedaż biletów, dostarczyliśmy drukarkę biletową TSC oraz druki biletowe z projektem graficznym według propozycji klienta. Muzeum Wojska w Białymstoku powstało w 1968 roku, rocznie odwiedza je ok. 20 tys. osób.

2010 1 grudzień

Uruchomienie strony www.iksoris.pl

Przedstawiamy stronę internetową poświęconą w całości naszemu systemowi rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS. Zapraszamy do zapoznania się z możliwościami systemu. Będziemy Państwa regularnie informować o nowych wdrożeniach i ciekawostkach dotyczących rozwoju naszego oprogramowania.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: