2011 26 sierpnia

WDROŻENIE W FILHARMONII IM. LUTOSŁAWSKIEGO WE WROCŁAWIU

Filharmonia Wrocławska zakupiła system biletowy iKSORIS, moduł internetowy oraz bramki i urządzenia mobilne do kontroli biletów. W ramach umowy nasza firma świadczy również nadzór autorski nad oprogramowaniem. W przyszłości planowane jest przeniesienie systemu do nowej siedziby Filharmonii – Narodowego Forum Muzyki, najnowocześniejszego tego typu budynku w Polsce.

2011 29 lipca

WDROŻENIE WE WROCŁAWSKIM TEATRZE LALEK

Drugi po Opolskim Teatrze Lalki i Aktora teatr lalek, który zainwestował w system biletowy iKSORIS. Instytucja posiadała wcześniej inny program sprzedażowo-rezerwacyjny. Zainstalowany wcześniej sprzęt komputerowy wykorzystaliśmy ponownie, dzięki czemu teatr ograniczył wydatki związane z zakupem programu. Nasze wdrożenie polegało na zainstalowaniu iKSORIS-a oraz przeszkoleniu personelu.

2011 29 lipca

WDROŻENIE WE WROCŁAWSKIM TEATRZE KOMEDIA

Wrocławski Teatr Komedia powstał jako rozwinięcie działalności Teatru Poniedziałkowego, założonego w 1997 roku przez Wojciecha Dąbrowskiego i Pawła Okońskiego, byłych aktorów Wrocławskiego Teatru Pantomimy i Teatru Polskiego we Wrocławiu. Od stycznia 2005 roku Wrocławski Teatr Komedia ma swoją siedzibę na gościnnej scenie Wrocławskiego Teatru Lalek.

2011 29 lipca

WDROŻENIE SYSTEMU BILETOWEGO W ZOO W PŁOCKU

Kolejne wdrożenie systemu sprzedaży biletów iKSORIS, na które składała się m.in. dostawa biletów oraz sprzętu. Cieszy nas niezmiernie, że jest to już drugi ogród zoologiczny po zoo w Chorzowie, który zdecydował się na nasz system do rezerwacji i obsługi klientów. W płockim zoo żyje jedno z najstarszych zwierząt w Polsce, ponad 80-letnia samica aligatora – Marta.

2011 22 lipca

WDROŻENIE W CENTRUM KULTURY I SPORTU W PRUSZCZU GDAŃSKIM

Wdrożenie systemu biletowania odbyło się na terenie Faktorii. W ramach umowy dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, w tym ekran dotykowy dla kasjera oraz zainstalowaliśmy system iKSORIS. Rekonstrukcja Faktorii Handlowej i Międzynarodowego Szlaku Bursztynowego z okresu wpływów rzymskich w Pruszczu Gdańskim jest wyjątkowym przedsięwzięciem turystyczno-archeologicznym w skali całego kraju.

2011 1 lipiec

WDROŻENIE W ŁAZIENKACH KRÓLEWSKICH W WARSZAWIE

Muzeum Łazienki Królewskie w Warszawie zdecydowało się na system sprzedaży biletów iKSORIS. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, wyposażyliśmy stanowiska kasowe, dostarczyliśmy palmtopy służące do kontroli biletów oraz zainstalowaliśmy moduł internetowy. Muzeum jest zwane „najszczęśliwszym miejscem w Warszawie”, Pałac na Wyspie czy Teatr Królewski w Starej Oranżerii to perły europejskiej architektury.

2011 24 czerwca

WDROŻENIE W ŻEGLUDZE OSTRÓDZKO-ELBLĄSKIEJ

Jedyne w swoim rodzaju wdrożenie, system biletowy iKSORIS zagościł na statkach. Żegluga oferuje wiele atrakcji, ale jedynym w swoim rodzaju jest statek poruszający się po trawie, dzięki systemowi pochylni uważanemu za jeden z najznakomitszych rozwiązań hydrotechnicznych na świecie. Oprócz systemu biletowego dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, zainstalowaliśmy moduł do sprzedaży i rezerwacji przez Internet. Jest to najlepszy dowód na to, że nasz system jest uniwersalny.

2011 14 czerwca

WSPOMAGANIE REZERWACJI BILETÓW NA "MAGIC MALBORK"

Malbork Welcome Center organizuje co roku plenerowe wydarzenie - Magic Malbork, niepowtarzalny wieczorny spektakl, łączący ze sobą różnorodne formy sztuki: muzykę, taniec, obraz i światło. Połączenie talentów znanych grup tanecznych i akrobatycznych wraz z pokazami laserów, światła i efektów pirotechnicznych sprawiają, że widowisko co roku hipnotyzuje kilkanaście tysięcy widzów.

2011 10 czerwca

WDROŻENIE W CENTRUM KULTURY SOKÓŁ W NOWYM SĄCZU

Małopolskie Centrum Kultury SOKÓŁ w Nowym Sączu w ramach wdrożenia otrzymało od nas system biletowy iKSORIS oraz sprzęt komputerowy. Centrum korzysta również z Modułu Internet, który umożliwia sprzedaż biletów online na różne wydarzenia organizowane w ośrodku kultury oraz seanse filmowe w kinie. MCK pomogło nam rozbudować moduł Raporty o dedykowane raporty dla kin (m.in. raport dla ZAIKS).

2011 2 czerwca

WDROŻENIE NA ZAMKU W MALBORKU

Muzeum Zamkowe w Malborku również jest posiadaczem systemu biletowego iKSORIS. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy pięć kas oraz zainstalowaliśmy moduł internetowy, który znacznie wpłynął na funkcjonowanie całego muzeum. Zamek w Malborku jest jedną z największych i najpiękniejszych budowli tego typu w Polsce. Co roku licznie odwiedzają go turyści z Niemiec, Rosji czy Szwecji.

2011 29 kwietnia

WDROŻENIE W MUZEUM SPORTU I TURYSTYKI W WARSZAWIE

Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie jest jedną z najstarszych tego typu placówek w Europie, działa nieprzerwanie od 1952. Wdrożenie systemu iKSORIS obejmowało uruchomienie kas biletowych, dostawę sprzętu komputerowego oraz przygotowanie termotransferowych druków biletowych.

2011 21 stycznia

WDROŻENIE W WARSZAWSKIEJ OPEPRZE KAMERALNEJ

Warszawska Opera Kameralna korzystała z innego programu biletowego, jednak zdecydowała się na podjęcie współpracy z nami. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy oprogramowanie iKSORIS, sprzęt komputerowy, który opera już posiadała. Dzięki naszemu wdrożeniu działa internetowa sprzedaż biletów w całości prowadzona we własnym zakresie, na czym zalezało temu klientowi, a nie zewnętrznych portali biletowych.

2011 14 stycznia

WDROŻENIE W PLANETARIUM W TORUNIU

Planetarium im. Władysława Dziewulskiego w Toruniu zdecydowało się na wdrożenie systemu biletowego iKSORIS. W ramach umowy zainstalowaliśmy oprogramowanie, wyposażyliśmy stanowisko kasowe oraz dostarczyliśmy drukarki biletowe. Planetarium jest jedną z najpopularniejszych atrakcji Torunia i okolic, rocznie odwiedza je 186 tysięcy osób.

2010 23 grudnia

WDROŻENIE W ŚLĄSKIM OGRODZIE ZOOLOGICZNYM W CHORZOWIE

Śląski Ogród Zoologiczny w Chorzowie to pierwsze zoo, które uruchomiło nasz system. iKSORIS usprawnił pracę kasjerów, dzięki „automatyzacji” ich pracy pojawiła się duża szansa na krótsze kolejki przy kasie. Na wdrożenie składało się dostarczenie sprzętu komputerowego oraz wyposażenie kas. Docelowo planujemy uruchomić moduł umożlwiający rezerwację i sprzedaż biletów przez Internet.

2010 22 grudnia

WDROŻENIE W OPOLSKIM TEATRZE LALKI I AKTORA

Opolski Teatr Lalki i Aktora im. Alojzego Smolki jest pierwszym teatrem, który korzysta z systemu iKSORIS. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy stanowiska kasowe, zainstalowaliśmy oprogramowanie, dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, druki biletowe oraz przeprowadziliśmy szkolenie pracowników.

< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: