2014 30 kwietnia

Wdrożenie w Bramie Poznania ICHOT

Brama Poznania ICHOT - Interaktywne Centrum Historii Ostrowa Tumskiego jest nowo otwartą placówką zawierającą sale ekspozycyjne prezentujące historię wyspy oraz pomieszczenia konferencyjne. Wdrożenie systemu iKSORIS obejmowało uruchomienie kas biletowych, integrację z kołowrotami, umożliwienie komunikacji z systemem zarządzania ekspozycją oraz utworzenie modułu sprzedaży biletów przez Internet.

2014 30 kwietnia

Wdrożenie w ATM Scenie na Bielanach

ATM Grupa S.A. jest największym niezależnym producentem telewizyjno-filmowym w Polsce, znanym z realizacji wielu seriali "Świat według Kiepskich", "Ranczo", "Ojciec Mateusz", "Pierwsza miłość" czy "Złotopolscy". Wdrożenie systemu iKSORIS związane było z rozpoczęciem sprzedaży biletów na organizowane spektakle teatralne.

2014 9 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Domu Rodzinnego Jana Pawła II

Nowo otwarte muzeum znajduje się w domu, w którym urodził się i mieszkał Karol Wojtyła. Przebudowa kamienicy w Wadowicach i przygotowanie nowej wystawy kosztowało 25 milionów złotych. Ekspozycja zajmuje cztery kondygnacje i upamiętnia życie Jana Pawła II. Remont objął także uruchomienie systemu kasowego wraz z dostawą modułu rezerwacji biletów wstępu przez Internet.

2014 4 kwietnia

Wdrożenie w Agencji Artystycznej Sollus z Poznania

Agencja SOLLUS zajmuje się profesjonalną organizacją imprez artystycznych i wystawianiem sztuk przy współpracy z renomowanymi polskimi teatrami na terenie całego kraju: Kwadrat, Capitol, Syrena, Roma. System iKSORIS pozwolił na stworzenie zintegrowanego ze stroną serwisu sprzedaży biletów na organizowane wydarzenia.

2014 5 lutego

Wdrożenie w Ogrodzie Zoologicznym w Opolu

Ogród Zoologiczny w Opolu istnieje z przerwami od lat 30 XX wieku, kilka razy przechodził modernizację. Tym razem Opolskie Zoo zainwestowało w system kasowy z obsługą bramek wejściowych i biletomatów, co znacznie usprawniło funkcjonowanie ogrodu. Tym samym Zoo w Opolu dołączyło do grona naszych Klientów.

2014 15 stycznia

Wdrożenie w Teatrze Lalka w Warszawie

Kolejny teatr, w którym „zapanował” system iKSORIS - pierwszy program biletowy w tym miejscu. Teatr Lalka w Warszawie został przez nas wyposażony w system kasowy, sprzęt komputerowy oraz moduł internetowy, dzięki czemu obsługa grup szkolnych jest prosta i przebiega sprawnie. To ważne, gdyż Teatr Lalka bardzo często gości właśnie najmłodszych widzów.

2014 3 stycznia

Wdrożenie w Punkcie Widokowym - Sky Tower Wrocław

Sky Tower jest najwyższym budynkiem w Polsce i właśnie na tym najwyższym piętrze sprawnie działa nasz system sprzedaży biletów iKSORIS. Na wysokości ponad 200 metrów usytuowany jest punkt widokowy, z którego można podziwiać przepiękną panoramę Wrocławia. Do Sky Tower dostarczyliśmy program kasowo-rezerwacyjny wraz z biletami i bramką biletową.

2013 10 listopada

Wdrożenie na PGE Narodowym w Warszawie

Jedno z najważniejszych wdrożeń iKSORIS. Program biletowy został zainstalowany na potrzeby organizacji sprzedaży i realizacji wejść na zwiedzanie stadionu. Obiekt ma udostępnionych kilka tras tematycznych oraz punkt widokowy na górnej trybunie. Indywidualnie na potrzeby tego wdrożenia opracowaliśmy mechanizm współpracy z kołowrotami firmy SKIDATA.

2013 9 listopada

WDROŻENIE W CENTRUM NOWOCZESNOŚCI MŁYN WIEDZY W TORUNIU

Kolejne wdrożenie systemu iKSORIS nastąpiło w nowo otwartym Centrum Nowoczesności Młyn Wiedzy w Toruniu. Zamontowaliśmy bramki wejściowe, system internetowy oraz program kasowy. Głównym rekwizytem i wizytówką instytucji jest Wahadło Foucaulta, umożliwiające obserwację zjawiska obrotu Ziemi wokół własnej osi. Sercem toruńskiego eksponatu jest 35-kilogramowa, chromowana kula wypełniona piaskiem, zawieszona na 33-metrowej linie.

2013 31 października

WDROŻENIE W OLSZTYŃSKIM PLANETARIUM

To już drugie planetarium, w którym wdrożyliśmy nasz system kasowo-rezerwacyjny. Obserwatorium od blisko czterdziestu lat stanowi jedną z głównych atrakcji turystycznych Olsztyna. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt komputerowy oraz program kasowy rozbudowany o moduł rezerwacji biletów przez Internet.

2013 27 września

WDROŻENIE W ZOO WROCŁAW

Długo oczekiwane wdrożenie, związane z całkowitą rozbudową wejścia do zoo. W ramach dostawy uruchomiliśmy sprzedaż biletów za pomocą automatów, moduł internetowy oraz wyposażyliśmy kasy biletowe. Inwestycja jest związana z planowanym otwarciem Afrykarium - wielkim kompleksem, w którym prezentowane będą zwierzęta Czarnego Lądu. Wrocławskie zoo jest kolejnym – obok Płocka i Chorzowa ogrodem zoologicznym w Polsce posiadającym system iKSORIS.

2013 26 września

WDROŻENIE W TEATRZE IM. W. BOGUSŁAWSKIEGO W KALISZU

Teatr im. W. Bogusławskiego w Kaliszu jest trzecim najstarszym teatrem dramatycznym w Polsce. Nasz program rezerwacji i obsługi klienta zastąpił dotychczasowy system kasowy. Funkcjonalność poprzedniego systemu była ograniczona, stąd decyzja skorzystania z usług naszej firmy.

2013 20 września

WDROŻENIE W TEATRZE DRAMATYCZNYM W WAŁBRZYCHU

Teatr Dramatyczny w Wałbrzychu – kolejne miejsce, w którym nasz system zastąpił poprzedni program kasowy. Teatr powstał w 1964 roku, często wystawia swoje przedstawienia poza Wałbrzychem, bierze udział w licznych festiwalach. Spektakle Teatru im. Szaniawskiego były wielokrotnie nagradzane.

2013 7 września

WDROŻENIE W NOWO OTWARTYM CENTRUM NAUKI EXPERYMENT

Wdrożenie związane było z otwarciem Centrum Nauki EXPERYMENT w nowo wybudowanym, dużym i nowoczesnym obiektem w Gdyni. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy stanowisko kasowe w sprzęt do sprzedaży biletów oraz moduł internetowy oraz zintegrowaliśmy system iKSORIS z urządzeniami kontroli dostępu, które były już zamontowane w strefie wejścia.

2013 5 września

WDROŻENIE W TEATRZE NOWYM IM. K. DEJMKA W ŁODZI

Jest to pierwsze wdrożenie programu iKSORIS w Łodzi. Teatr Nowy im. Kazimierza Dejmka istnieje od 1949 roku. Na jego deskach występował między innymi znany polski aktor i reżyser - Jan Machulski. Instytucja nie posiadała wcześniej żadnego systemu do rezerwacji i sprzedaży biletów. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy sprzęt komputerowy do kasy i kontroli biletów, wraz z modułem internetowym.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: