2015 7 sierpnia

Wdrożenie w Kolei Linowej na Szyndzielnię

Wdrożenie systemu iKSORIS związane było z otwarciem nowej atrakcji – wieży widokowej. Dostarczyliśmy m.in. bramki obrotowe oraz wyposażyliśmy 2 kasy biletowe na dolnej i górnej stacji gondolowej. Kolej linowa prowadzi na szczyt Szyndzielni, a w czasie jazdy można podziwiać panoramę Bielska-Białej i Beskidów.

2015 17 lipca

Wdrożenie w Teatrze Ludowym w Krakowie

Teatr Ludowy w Krakowie to kolejne nasze wdrożenie. Zastąpiliśmy działający tam stary system sprzedaży biletów, a sprzęt komputerowy, który do tej pory posiadał teatr, udało się ponownie wykorzystać. W najbliższym czasie uruchomiony zostanie również Moduł Internet, dzięki któremu będzie możliwy zakup biletów online.

2015 23 czerwca

Wdrożenie w Muzeum Śląskim w Katowicach

To wdrożenie zapisuje się jako jedno z największych wdrożeń w historii firmy SoftCOM. W 2012 roku system iKSORIS został zainstalowany w Muzeum Śląskim w Katowicach, jednak z uwagi na nową siedzibę muzeum rozbudowaliśmy w znacznym stopniu program kasowy, dostarczyliśmy kolejny sprzęt oraz całkiem nowe rozwiązania indywidualnie dopasowane do potrzeb muzeum.
dowiedz się więcej

2015 12 maja

Wdrożenie w Muzeum Narodowym w Krakowie

Muzeum Narodowe w Krakowie posiada jedne z najciekawszych kolekcji nie tylko w Polsce, ale i na świecie. Jest to wielooddziałowe muzeum, tym samym bardzo ważne wdrożenie systemu iKSORIS. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy 11 stanowisk kasowych w profesjonalny sprzęt oraz moduł sprzedaży biletów przez Internet.

2015 6 marca

Wdrożenie w Miejskim Ośrodku Kultury w Olsztynie

MOK Olsztyn to kolejne centrum kultury, w którym zagościł system iKSORIS. Jest to instytucja, posiadająca kilka obiektów z zainstalowanym systemem do kontroli biletów, dodatkowo organizująca imprezy plenerowe. Na wdrożenie składała się dostawa programu kasowo-rezerwacyjnego oraz modułu internetowej rezerwacji biletów.

2015 4 lutego

Wdrożenie w Muzeum Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu

Setne wdrożenie systemu odbyło się w Muzeum Auschwitz-Birkenau, czyli jednym z najczęściej odwiedzanych muzeów w Polsce. Nasz program został indywidualnie dopasowany do klienta – m.in. stworzyliśmy moduł Personel, który zarządza pracą ponad 300 przewodników. Moduł na stałe został włączony do oferty, a wdrożenie wpisało się jako jedne z najważniejszych w historii firmy.

2015 19 stycznia

Wdrożenie w Muzeum Powstania Warszawskiego

Muzeum Powstania Warszawskiego odwiedziło do dzisiaj prawie 5 milionów osób, ważne by system biletowy w tak popularnym miejscu działał bez zastrzeżeń - stąd wybór systemu iKSORIS. Wdrożenie polegało na instalacji programu kasowego wraz ze sprzętem i rozbudowanym modułem internetowym z możliwością dopasowania ilości zwiedzających w stosunku do dostępnych terminów.

2015 16 stycznia

Wdrożenie w Regionalnym Centrum Kultury w Drzewicy

Sukcesem zakończyliśmy kolejne wdrożenie w centrum kultury. Na wdrożenie składała się dostawa programu kasowo-rezerwacyjnego iKSORIS, modułu internetowej rezerwacji biletów oraz urządzeń kasowych współpracujących z systemem. Pierwsze seanse filmów w nowo otwartym kinie cyfrowym odbędą się 24 stycznia.

2015 12 stycznia

Wdrożenie na Zamku w Mosznej

Do posiadaczy systemu rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS dołączył jeden z najpiękniejszych zamków w Polsce. Zamek w Mosznej znalazł się tym samym w szerokim gronie zamków korzystających z naszego programu - po Zamku w Malborku, Zamku Książ w Wałbrzychu, Zamku w Łańcucie, Zamku w Ciechanowie i Zamku w Lublinie.

2014 29 listopada

Wdrożenie w hali widowiskowo-sportowej w Karlinie

System iKSORIS zagościł tym razem w nowo otwartej hali sportowej w Karlinie (woj. zachodniopomorskie). Wdrożenie polegało na instalacji programu kasowego oraz uruchomieniu mobilnej kontroli dostępu przy użyciu palmtopów. Hala sportowa w listopadzie 2014 roku była gospodarzem meczu bokserskiego Polska-Niemcy.

2014 20 listopada

Wdrożenie w gdańskim Centrum Hewelianum

Centrum Hewelianum jest nowoczesnym centrum nauki łączącym historię z interaktywnymi wystawami w odrestaurowanych obiektach pofortecznych. Wdrożenie systemu iKSORIS, poza instalacją programu kasowo-rezerwacyjnego, objęło także integrację posiadanych przez centrum kołowrotów i sterowników kontroli dostępu.

2014 27 października

Otwarcie Afrykarium w ZOO Wrocław

Uruchomienie Afrykarium było dużym wydarzeniem dla wrocławskiego ZOO. Jednego dnia ilość odwiedzających przekroczyła 20 000 osób. Afrykarium jest pierwszym obiektem, w którym uruchomiliśmy system do kontrolowania ilości osób wchodzących i wychodzących za pomocą czujników ruchu. Gdy liczba zostanie przekroczona – blokują się drzwi wejściowe. To wszystko dla bezpieczeństwa zwiedzających.

2014 17 października

Wdrożenie w Muzeum w Świętochłowicach

Muzeum jest nowo otwartym obiektem o współczesnym charakterze i tym samym jedyną w kraju placówką w całości poświęconą tematyce powstań śląskich. W ramach wdrożenia systemu iKSORIS wyposażyliśmy muzeum w profesjonalny sprzęt kasowy oraz moduł umożliwiający rezerwację biletów przez stronę internetową.

2014 19 września

Wdrożenie w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

Niezwykle cieszymy się z tego wdrożenia. Nowo otwarty teatr powstał przy patronacie księcia Walii Karola i wg wielu osób uchodzi za arcydzieło architektoniczne. Budynek wzorowany na stylu elżbietańskim stał się pierwszym w Polsce teatrem z otwieranym dachem. Zapraszamy na stronę www.bilety.teatrszekspirowski.pl.

2014 5 września

Wdrożenie w Miejskim Domu Kultury w Lublińcu

Wdrożenie systemu biletowego iKSORIS związane było z generalnym remontem jaki przeszedł Miejski Dom Kultury w Lublińcu. W ramach rewitalizacji wykonanej w całości dzięki pozyskanym środkom, dom kultury zyskał m.in. pełne wyposażenie sali widowiskowej, w tym profesjonalne cyfrowe kino 3D.

< 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: