Sprzedaż biletów za pomocą automatów biletowych Automat biletowy iKSORIS umożliwia umożliwia zakup oraz odbiór wcześniej zakupionych biletów. Automat (za pomocą dedykowanego modułu Automat) automatycznie pobiera dane z systemu i drukuje bilet na papierze paragonowym lub pamiątkowych blankietach. Automat biletowy jest rozwiązaniem, które polecamy przede wszystkim instytucjom, w których regularnie tworzą się kolejki do kas biletowych. Dzięki automatom możliwe jest ich skuteczne rozładowanie.

Osoby kupujące lub odbierające bilety w automacie mogą wejść na teren obiektu bez konieczności oczekiwania w kolejce do kasy. Automaty sprawdzają się także w instytucjach, które posiadają kilka różnych wejść. W takiej sytuacji automat biletowy jest alternatywą dla zakupu sprzętu dla nowego stanowiska kasowego i zatrudnienia nowych osób do sprzedaży biletów w kasach.

W zależności od potrzeb Klienta, automat może zostać wyprodukowany zarówno w wersji wewnętrznej, jak i zewnętrznej. Płatność w biletomacie jest realizowana za pomocą terminala płatniczego obsługującego płatności kartami zbliżeniowymi oraz płatności BLIK. Oferta dostępna w automacie biletowym jest konfigurowana w module Administracja i automatycznie prezentowana na ekranie urządzenia. Sprzedaż biletów jest w całości raportowana w module Raporty.

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: