2018 26 maja

Wdrożenie w Teatrze 6. piętro w Warszawie

Teatr 6. piętro jest kolejnym warszawskim teatrem, który zdecydował się na wdrożenie systemu iKSORIS. Ciekawostką jest to, że jest to również trzecia instytucja w gronie naszych Klientów, która ma swoją siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki.

2018 26 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie funkcjonuje od 2011 roku i sprawuje opiekę nad kolekcją lotniczą Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy do Muzeum oprogramowanie do sprzedaży biletów oraz wyposażenie stanowisk kasowych: skanery kodów kreskowych, drukarki biletowe i urządzenia fiskalne.

2018 13 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku

Wdrożenie w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku jest kolejną tego rodzaju implementacją naszego rozwiązania biletowego. Oprócz oprogramowania dostarczyliśmy do skansenu serwer, wyposażenie stanowisk kasowych wraz z monitorami dotykowymi oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2018 31 marca

Wdrożenie w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego od wielu lat cieszy się sporą popularnością wśród miejscowych spacerowiczów. Rosnący ruch turystyczny skłonił uczelnię do wdrożenia naszego rozwiązania biletowego w kolejnym miejscu związanym z tą instytucją (system iKSORIS funkcjonuje już w Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego).

2018 23 marca

Wdrożenie w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej jest organizatorem festiwali muzycznych i koncertów, na które są zapraszani muzycy z całego kraju oraz goście z zagranicy. Wdrożenie systemu sprzedaży biletów w takiej instytucji w przeddzień 100. rocznicy odzyskania niepodległości było dla nas i pracowników Centrum szczególnym wydarzeniem!

2018 2 marca

Wdrożenie w Muzeum Okręgowym w Toruniu

Muzeum Okręgowe w Toruniu zdecydowało się na kompleksowe wdrożenie naszego systemu we wszystkich oddziałach należących do tej instytucji. Jest to między innymi Muzeum Toruńskiego Piernika, a więc miejsce niezwykle chętnie odwiedzane przez turystów z całej Polski.

2018 1 marzec

Wdrożenie dla galerii Movie Gate we Wrocławiu

Wystawa Movie Gate jest ulokowana w schronie położonym pod Placem Solnym w samym centrum Wrocławia. Zwiedzający mogą obejrzeć w tym miejscu m.in. kostiumy i rekwizyty z najbardziej znanych produkcji filmowych. To dla nas kolejna okazja do współpracy z tym Klientem po wdrożeniu systemu iKSORIS w Zaginionym Laboratorium Hitlera w Kamiennej Górze.

2018 8 lutego

Wdrożenie w Zabytkowej Kopalni Srebra w Tarnowskich Górach

Zabytkowa Kopalnia Srebra w Tarnowskich Górach w lipcu 2017 roku została wpisana na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Rosnąca z dnia na dzień popularność Kopalni sprawiła, że instytucja zdecydowała się na zakup i wdrożenie naszego rozwiązania biletowego.

2017 30 grudnia

Wdrożenie w Wilczym Szańcu w Kętrzynie

Wilczy Szaniec to miejsce, które jest znane większości osób oraz wszystkim pasjonatom II wojny światowej. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy oprogramowanie do sprzedaży biletów oraz wyposażenie stanowisk kasowych: skanery kodów kreskowych, drukarki biletowe oraz urządzenia fiskalne.

2017 29 grudnia

Wdrożenie w Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie

Muzeum Inżynierii Miejskiej w Krakowie to jedno z niewielu muzeów w Polsce poświęconych takiej tematyce. Siedziba instytucji mieści się w budynku zajezdni pierwszego wąskotorowego tramwaju elektrycznego. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy m.in. urządzenia do mobilnej kontroli biletów oraz moduł systemu pozwalający na sprawną organizację pracy przewodników zatrudnionych w Muzeum.

2017 22 grudnia

Wdrożenie w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie

Wdrożenie w Bałtyckim Teatrze Dramatycznym w Koszalinie to kolejna implementacja systemu iKSORIS na teatralnej mapie Polski. Oprócz sprzedaży stacjonarnej Teatr zdecydował się na uruchomienie sprzedaży biletów online, która dodatkowo została wyposażona w funkcje wprowadzania kodów rabatowych.

2017 30 listopada

Wdrożenie w Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu

Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu to kolejna instytucja, w której nasze oprogramowanie zastąpiło konkurencyjne rozwiązanie innej firmy. Dla potrzeb wdrożenia zaadaptowaliśmy sprzęt używany we wszystkich oddziałach Muzeum do współpracy z systemem iKSORIS.

2017 24 listopada

Wdrożenie w Teatrze Muzycznym w Gdyni

Teatr Muzyczny w Gdyni zdecydował się na wdrożenie systemu iKSORIS w miejsce dotychczasowego rozwiązania, czyli sprzedaży biletów we współpracy z dużym portalem biletowym, z którym Teatr był związany od wielu lat. To kolejna instytucja tego formatu, która obdarzyła nas swoim zaufaniem!

2017 17 listopada

Wdrożenie w Teatrze Collegium Nobilium w Warszawie

Collegium Nobilium to nasz kolejny Klient tego rodzaju w Warszawie. Teatr jest prowadzony przez Akademię Teatralną im. Aleksandra Zelwerowicza, a aktorami grającymi w przedstawieniach są studenci uczelni. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy oprogramowanie do stacjonarnej sprzedaży i rezerwacji biletów oraz drukarkę biletową, a także uruchomiliśmy dla Teatru stronę do internetowej sprzedaży biletów.

2017 17 listopada

Wdrożenie w Explosion Club w Warszawie

Wdrożenie systemu iKSORIS w warszawskim Explosion Club było dla naszej firmy pierwszym tego rodzaju doświadczeniem – weszliśmy do ciągle rozwijającej się branży klubów muzycznych. Nowemu Klientowi dostarczyliśmy serwer, terminale kasowe, drukarki fiskalne i palmtopy do mobilnej kontroli biletów, a wkrótce zostanie uruchomiona sprzedaż biletów online oraz internetowa rezerwacja lóż.

 


< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: