2017 22 czerwca

Wdrożenie w Muzeum Bursztynu w Jarosławcu

Muzeum Bursztynu to prywatne muzeum otwarte w 2014 roku. Rosnąca popularność tego miejsca skłoniła właściciela do wdrożenia kompleksowego rozwiązania biletowego. Oprócz szkolenia pracowników, wyposażyliśmy stanowisko kasowe w niezbędny sprzęt i dostarczyliśmy dla potrzeb muzeum 100 tysięcy biletów.

 


2017 2 czerwca

Wdrożenie w ZOO Gdańsk

ZOO w Gdańsku jest kolejnym obiektem tego rodzaju, który postanowił zaufać naszemu rozwiązaniu. To również największy ogród zoologiczny w Polsce – zajmuje powierzchnię ponad 123 hektarów. W ramach przeprowadzonego wdrożenia dostarczyliśmy m.in. pełne wyposażenie stanowisk kasowych, drukarki kart plastikowych oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2016 22 czerwca

Wdrożenie w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu

Muzeum Narodowe we Wrocławiu jest naszym pierwszym klientem. Tym razem wdrożyliśmy iKSORIS w nowym oddziale Muzeum – w Pawilonie Czterech Kopuł. To niesamowite zabytkowe miejsce, które jest wizytówką Wrocławia, ponownie zyskało świetność. W Pawilonie wystawiane będą dzieła sztuki współczesnej.

2016 20 czerwca

Wdrożenie w Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie

System iKSORIS został wdrożony w Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie, gdzie mieści się nowo otwarty kompleks basenów sportowo-rekreacyjnych. Do RCS Lubin dostarczyliśmy m.in. zestaw bramek kontroli dostępu z mechanizmem zliczania osób aktualnie przebywających na kąpielisku, wyposażenie kas oraz druki biletowe.

2016 17 czerwca

Wdrożenie dla AmberSky w Gdańsku

Wdrożenie systemu iKSORIS na kole widokowym to coś nowego! Koło w Gdańsku jest wysokie na 50 m i składa się z 36 klimatyzowanych i ogrzewanych gondoli. Z AmberSky roztacza się widok na całą okolicę, widać Zatokę Gdańską, stocznię oraz Hel. Na miejsce dostarczyliśmy pełne wyposażenie dwóch kas i druki biletowe.

2016 3 maja

Wdrożenie w Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

Muzeum Pana Tadeusza to nowa instytucja we Wrocławiu, która należy do Zakładu Narodowego im Ossolińskich. W Muzeum można obejrzeć m.in. rękopis słynnej epopei Adama Mickiewicza i nowoczesną multimedialną wystawę. W muzeum wyposażyliśmy cztery kasy biletowe, a bilety można również kupić przez Internet.

2016 22 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska to wieloodziałowa instytucja. Wyposażyliśmy sześć stanowisk kasowych, przeprowadziliśmy szkolenie pracowników oraz dostarczyliśmy druki biletowe. W skład Muzeum Historycznego wchodzi m.in. Dwór Artusa, Twierdza Uphagena, Muzeum Bursztynu czy Muzeum Poczty Polskiej.

2016 8 kwietnia

Wdrożenie na wystawie Titanic the Exhibition

System iKSORIS został wdrożony na wystawie Titanic w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ekspozycja potrwa do 9 października i jest najliczniej na świecie odwiedzaną podróżującą wystawą. Działa na niej nasz system kasowo-rezerwacyjny, natomiast sprzedaż internetowa prowadzona jest w zewnętrznym serwisie biletowym.

2015 23 grudnia

Wdrożenie w Planetarium EC-1 w Łodzi

Nowa instytucja w Łodzi – EC-1 zdecydowała się wydzierżawić nasz system do rezerwacji i sprzedaży biletów. W EC-1 aktualnie znajduje się nowoczesne planetarium z 14 m ekranem oraz systemem projekcyjnym o rozdzielczości 8K. Docelowo powstanie również kino, centrum nauki i techniki, obiekt wystawienniczy, galeria sztuki oraz klub jazzowy.

2015 10 grudnia

Wdrożenie w NCPP w Opolu

Opole zawsze kojarzy się z muzyką. Narodowe Centrum Polskiej Piosenki to odnowiona scena, którą zna cała Polska. Teraz koncerty odbywają się tutaj cały rok. Wdrożenie obejmowało instalację programu i dostawę sprzętu oraz przygotowanie strony do sprzedaży biletów w NCPP i Muzeum, którego otwarcie planowane jest w 2016 r.

2015 3 grudnia

Wdrożenie w Hydropolis we Wrocławiu

Hydropolis jest interaktywnym centrum nauki poświęconym wodzie. To nowa instytucja we Wrocławiu i jedyny taki obiekt w Polsce. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy trzy kasy biletowe, stworzyliśmy stronę sprzedaży online oraz dostarczyliśmy urządzenia do kontroli biletów. Hydropolis zostanie otwarte 5 grudnia.

2015 2 grudnia

Wdrożenie w Teatrze Jaracza w Łodzi

Teatr Jaracza to najstarsza łódzka scena. Powstał w 1888 roku. W teatrze nasz system zastąpił działający tam inny program do sprzedaży biletów, który od dawna nie był rozwijany. Oprócz szkolenia pracowników, wyposażyliśmy dwie kasy biletowe oraz zainstalowaliśmy cztery moduły Rezerwacja.

2015 27 listopada

Wdrożenie w Toruńskiej Orkiestrze Symfonicznej

Centrum Kulturalno-Kongresowe Jordanki to nowa siedziba Toruńskiej Orkiestry Symfonicznej, która do tej pory korzystała z systemu iKSORIS, występując w Dworze Artusa. Wdrożenie składało się z wyposażenia kasy w sprzęt komputerowy oraz przeprowadzenia szkolenia dla pracowników, w najbliższym czasie uruchomiona zostanie sprzedaż biletów przez Internet.

2015 18 listopada

Wdrożenie w Hrubieszowskim Domu Kultury

Hrubieszowski Dom Kultury – kolejne miejsce, w którym wdrożyliśmy system do sprzedaży biletów iKSORIS. Dostarczyliśmy sprzęt komputerowy, wyposażyliśmy kasę kina oraz zainstalowaliśmy moduł Internet, dzięki czemu już lada chwila bilety na seans w Hrubieszowie będzie można rezerwować online.

2015 17 listopada

Wdrożenie w Muzeum Archidiecezji Warszawskiej

Instalacja systemu do rezerwacji i sprzedaży biletów była związana z przebudową muzeum i uroczystym otwarciem, które odbędzie się 18.11.2015 r. W ramach wdrożenia wyposażyliśmy stanowisko kasowe, dostarczyliśmy również druki biletowe oraz zainstalowaliśmy moduł Administracja i Rezerwacja.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: