2017 8 listopada

Wdrożenie w Żydowskim Instytucie Historycznym w Warszawie

Żydowski Instytut Historyczny jest jedną z najbardziej znaczących placówek naukowo-badawczych zajmujących się dziejami Żydów w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Wdrożenie systemu iKSORIS u nowego Klienta obejmowało dostarczenie oprogramowania oraz sprzętu: serwera, drukarki biletowej i palmtopa do mobilnej kontroli biletów.


2017 7 października

Wdrożenie w Miejskim Centrum Kultury w Bełchatowie

PGE Giganty Mocy to interaktywne centrum edukacji prowadzone przez Miejskie Centrum Kultury w Bełchatowie i kolejny tego rodzaju obiekt na mapie naszych wdrożeń. iKSORIS zastąpił u nowego Klienta rozwiązanie jednego z naszych konkurentów. Oprócz zaimplementowania systemu sprzedaży dostarczyliśmy na miejsce dedykowany serwer fizyczny oraz przenośne terminale do mobilnej kontroli biletów.


2017 11 września

Wdrożenie w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury

Wdrożenie systemu iKSORIS w Wałbrzyskim Ośrodku Kultury było częścią większego projektu inwestycyjnego. Nasz nowy Klient wyróżnia się na tle innych instytucji tego rodzaju szeroką ofertą zajęć edukacyjnych dla całej rodziny. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy rozbudowany system sprzedaży i rezerwacji biletów, wyposażenie kas oraz sprzęt multimedialny.


2017 19 sierpnia

Wdrożenie w teatrze TR w Warszawie

To kolejna implementacja naszego systemu na teatralnej scenie stolicy. System iKSORIS zastąpił w TR Warszawa dotychczasowe rozwiązanie, polegające na współpracy z dużym portalem biletowym. Teatr zdecydował się dodatkowo na zakup urządzeń do mobilnej kontroli biletów, a w najbliższym czasie uruchomiona zostanie również sprzedaż wejściówek on-line.


2017 20 lipca

Wdrożenie dla Projektu Arado w Kamiennej Górze

Pod tajemniczo brzmiącą nazwą kryje się jedna z najnowocześniejszych podziemnych tras turystycznych w Polsce. Zlokalizowany w Kamiennej Górze kompleks, tak zwane Zaginione Laboratorium Hitlera, przyciąga turystów od 2011 roku. Duża liczba odwiedzających sprawiła, że osoby kierujące Projektem zdecydowały się na wdrożenie naszego rozwiązania w obszarze sprzedaży biletów.


2017 22 czerwca

Wdrożenie w Muzeum Bursztynu w Jarosławcu

Muzeum Bursztynu to prywatne muzeum otwarte w 2014 roku. Rosnąca popularność tego miejsca skłoniła właściciela do wdrożenia kompleksowego rozwiązania biletowego. Oprócz szkolenia pracowników, wyposażyliśmy stanowisko kasowe w niezbędny sprzęt i dostarczyliśmy dla potrzeb muzeum 100 tysięcy biletów.

 


2017 2 czerwca

Wdrożenie w ZOO Gdańsk

ZOO w Gdańsku jest kolejnym obiektem tego rodzaju, który postanowił zaufać naszemu rozwiązaniu. To również największy ogród zoologiczny w Polsce – zajmuje powierzchnię ponad 123 hektarów. W ramach przeprowadzonego wdrożenia dostarczyliśmy m.in. pełne wyposażenie stanowisk kasowych, drukarki kart plastikowych oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2016 22 czerwca

Wdrożenie w Pawilonie Czterech Kopuł we Wrocławiu

Muzeum Narodowe we Wrocławiu jest naszym pierwszym klientem. Tym razem wdrożyliśmy iKSORIS w nowym oddziale Muzeum – w Pawilonie Czterech Kopuł. To niesamowite zabytkowe miejsce, które jest wizytówką Wrocławia, ponownie zyskało świetność. W Pawilonie wystawiane będą dzieła sztuki współczesnej.

2016 20 czerwca

Wdrożenie w Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie

System iKSORIS został wdrożony w Regionalnym Centrum Sportowym w Lubinie, gdzie mieści się nowo otwarty kompleks basenów sportowo-rekreacyjnych. Do RCS Lubin dostarczyliśmy m.in. zestaw bramek kontroli dostępu z mechanizmem zliczania osób aktualnie przebywających na kąpielisku, wyposażenie kas oraz druki biletowe.

2016 17 czerwca

Wdrożenie dla AmberSky w Gdańsku

Wdrożenie systemu iKSORIS na kole widokowym to coś nowego! Koło w Gdańsku jest wysokie na 50 m i składa się z 36 klimatyzowanych i ogrzewanych gondoli. Z AmberSky roztacza się widok na całą okolicę, widać Zatokę Gdańską, stocznię oraz Hel. Na miejsce dostarczyliśmy pełne wyposażenie dwóch kas i druki biletowe.

2016 3 maja

Wdrożenie w Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu

Muzeum Pana Tadeusza to nowa instytucja we Wrocławiu, która należy do Zakładu Narodowego im Ossolińskich. W Muzeum można obejrzeć m.in. rękopis słynnej epopei Adama Mickiewicza i nowoczesną multimedialną wystawę. W muzeum wyposażyliśmy cztery kasy biletowe, a bilety można również kupić przez Internet.

2016 22 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Historycznym Miasta Gdańska

Muzeum Historyczne Miasta Gdańska to wieloodziałowa instytucja. Wyposażyliśmy sześć stanowisk kasowych, przeprowadziliśmy szkolenie pracowników oraz dostarczyliśmy druki biletowe. W skład Muzeum Historycznego wchodzi m.in. Dwór Artusa, Twierdza Uphagena, Muzeum Bursztynu czy Muzeum Poczty Polskiej.

2016 8 kwietnia

Wdrożenie na wystawie Titanic the Exhibition

System iKSORIS został wdrożony na wystawie Titanic w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Ekspozycja potrwa do 9 października i jest najliczniej na świecie odwiedzaną podróżującą wystawą. Działa na niej nasz system kasowo-rezerwacyjny, natomiast sprzedaż internetowa prowadzona jest w zewnętrznym serwisie biletowym.

2015 23 grudnia

Wdrożenie w Planetarium EC-1 w Łodzi

Nowa instytucja w Łodzi – EC-1 zdecydowała się wydzierżawić nasz system do rezerwacji i sprzedaży biletów. W EC-1 aktualnie znajduje się nowoczesne planetarium z 14 m ekranem oraz systemem projekcyjnym o rozdzielczości 8K. Docelowo powstanie również kino, centrum nauki i techniki, obiekt wystawienniczy, galeria sztuki oraz klub jazzowy.

2015 10 grudnia

Wdrożenie w NCPP w Opolu

Opole zawsze kojarzy się z muzyką. Narodowe Centrum Polskiej Piosenki to odnowiona scena, którą zna cała Polska. Teraz koncerty odbywają się tutaj cały rok. Wdrożenie obejmowało instalację programu i dostawę sprzętu oraz przygotowanie strony do sprzedaży biletów w NCPP i Muzeum, którego otwarcie planowane jest w 2016 r.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: