2018 29 grudnia

Wdrożenie w Zamku Królewskim w Warszawie

„Zamek Królewski w Warszawie – Muzeum. Rezydencja Królów i Rzeczypospolitej” to miejsce, które odwiedza każdego roku około 500 tysięcy osób. Wdrożenie systemu iKSORIS w tak prestiżowej instytucji było dla naszej firmy szczególnie ważnym wydarzeniem.

2018 21 grudnia

Wdrożenie w Muzeum Podlaskim w Białymstoku

Muzeum Podlaskie w Białymstoku to największa placówką muzealna w regionie, która w swoich zbiorach zebrała ponad 120 obrazów stworzonych w ciągu ostatnich 250 lat. Wdrożenie naszego rozwiązania obejmowało między innymi dostawę drukarki fiskalnej i drukarek biletowych.

2018 20 grudnia

Wdrożenie w Time Gates – Bramach Czasu w Jeleniej Górze

Time Gates w Jeleniej Górze jest kolejną tematyczną trasą turystyczną, do której wejściówki są sprzedawane za pomocą systemu iKSORIS. To również trzecia tego rodzaju inwestycja jednego z naszych Klientów, który wcześniej otworzył kompleks Projekt Arado – Zaginione Laboratorium Hitlera w Kamiennej Górze oraz wystawę Movie Gate w podziemiach wrocławskiego Placu Solnego.

2018 15 grudnia

Wdrożenie w Operze Wrocławskiej

Wrocławska Opera to miejsce, które jest jedną z kulturalnych wizytówek stolicy Dolnego Śląska. System iKSORIS zastąpił w tej instytucji dedykowane rozwiązanie biletowe, z którego korzystano w Operze przez ostatnie lata.

2018 30 listopada

Wdrożenie w Promie Kultury Saska Kępa w Warszawie

Prom Kultury Saska Kępa to samorządowa instytucja kultury, której inicjatywy cieszą się bardzo dużym zainteresowaniem wśród mieszkańców Warszawy. Na miejscu organizowane są różnego rodzaju koncerty, spektakle i spotkania, a w samym budynku funkcjonuje również kameralne kino.

2018 12 września

Wdrożenie w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu

Założone na początku dwudziestego wieku Muzeum Porcelany w Wałbrzychu zgromadziło w swoich zbiorach nie tylko dzieła ceramiki artystycznej, ale również wartościowe obrazy, grafiki oraz rzeźby. Popularny wśród zwiedzających Dział Historii Miasta i Regionu umożliwia z kolei zapoznanie się z historią Wałbrzycha i jego okolic.

2018 7 września

Wdrożenie w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Teatr Lalki i Aktora został założony w 1945 roku jako Teatr Kukiełek, a swoją obecną nazwę zawdzięcza przejściu pod opiekę instytucji państwowych kilka lat później. To jeden z dwóch tego rodzaju teatrów na Dolnym Śląsku – Wrocławski Teatr Lalek również należy do grona naszych Klientów.

2018 29 sierpnia

Wdrożenie w Filharmonii Opolskiej im. J. Elsnera

Filharmonia Opolska jest siedzibą Orkiestry Symfonicznej, której działalność koncertowo-artystyczna cieszy się dużą renomą nie tylko w Polsce. System iKSORIS zastąpił w Filharmonii konkurencyjne rozwiązanie biletowe.

2018 28 sierpnia

Wdrożenie w Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Płocku

Teatr Dramatyczny w Płocku to kolejne wdrożenie systemu iKSORIS na kulturowej mapie Polski. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy serwer, drukarkę biletową i palmtopy do mobilnej kontroli biletów.

2018 17 sierpnia

Wdrożenie w Teatrze Starym w Lublinie

Otwarty w 1822 roku Teatr Stary w Lublinie to jeden z najstarszych teatrów w Polsce. Oprócz spektakli są w nim obecnie organizowane różnego rodzaju inne wydarzenia kulturalne, spotkania i debaty oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci. 

2018 13 sierpnia

Wdrożenie w Parku Wielokulturowym Stara Kopalnia w Wałbrzychu

Zajmująca powierzchnię 4,5 hektara Stara Kopalnia w Wałbrzychu to największa tego rodzaju atrakcja turystyczna w Polsce – obiekty udostępnione dla odwiedzających znajdują się na terenie dawnej kopalni węgla kamiennego „Julia”. Jest to między innymi Muzeum Przemysłu i Techniki, w którym można poznać historię węgla i maszyn górniczych.

2018 2 sierpnia

Wdrożenie w Kolejkowie we Wrocławiu

Wrocławskie Kolejkowo to miejsce, w którym odwiedzający mogą obejrzeć największą makietę kolejową w Polsce, przedstawiającą najbardziej interesujące miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska w miniaturze. Rosnąca popularność atrakcji i zwiększone potrzeby w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów skłoniły właściciela Kolejkowa do zmiany oprogramowania i zaufania naszemu rozwiązaniu.

2018 31 lipca

Wdrożenie dla Karuzeli Gdańskiej

Karuzela na Targu Rybnym jest kolejną atrakcją gdańskiej starówki, w której funkcjonuje system iKSORIS. Oddalone o kilkaset metrów koło widokowe AmberSky to obiekt, który powstał dzięki tym samym inwestorom. W ciągu dwóch lat od rozpoczęcia działania stał się jednym z symboli Trójmiasta i na stałe wpisał się w jego krajobraz.

2018 23 czerwca

Wdrożenie w Teatrze Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie

Teatr Dzieci Zagłębia to już ósmy teatr lalkowy, który korzysta z naszego rozwiązania. Siedziba Teatru znajduje się od 1950 roku w Będzinie, ale duża część spektakli jest odgrywanych na terenie całego województwa śląskiego.

2018 12 czerwca

Wdrożenie w Ogrodzie Zoologicznym w Krakowie

Krakowskie ZOO to siódmy tego rodzaju obiekt, w którym wdrożyliśmy system iKSORIS. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy m.in. urządzenia fiskalne oraz czytniki czytniki biletów, które umożliwiają elektroniczną kontrolę wejścia za pomocą bramek obrotowych.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: