2019 11 września

Wdrożenie w Smart Kids Planet w Warszawie

Smart Kids Planet w Warszawie to pierwsze w naszym kraju Centrum Mądrej Zabawy dla najmłodszych. Atrakcja jest dostępna dla rodziców oraz ich pociech na PGE Narodowym, czyli obiekcie, który korzysta z systemu iKSORIS już od 2013 roku.

2019 5 września

Wdrożenie w Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie

Muzeum Polskiej Wódki powstało w zabytkowym budynku rektyfikacji tego alkoholu na warszawskiej Pradze i daje zwiedzającym możliwość zapoznania się z ponad 600-letnią historią wytwarzania wódki w naszym kraju. System iKSORIS zastąpił dedykowane oprogramowanie przygotowane dla Muzeum przy okazji rozpoczęcia jego działalności.

2019 2 września

Wdrożenie w Parku Nauki Torus w Ciechanowie

Otwarcie Parku Nauki Torus w Ciechanowie oznacza jego dołączenie do grona coraz większej liczby tego rodzaju obiektów w Polsce. Jest to jednocześnie kolejne centrum wiedzy, które zdecydowało się na wdrożenie systemu iKSORIS.

2019 2 sierpnia

Wdrożenie w World of Magic and Illusion w Krakowie

World of Magic and Illusion jest miejscem, w którym zarówno dzieci, jak i osoby dorosłe mogą zapoznać się ze światem sztuczek magicznych oraz iluzji. Autorzy tego przedsięwzięcia zdradzili nam, że do wyboru naszego rozwiązania biletowego przekonał ich między innymi fakt, że z systemu iKSORIS korzysta wiele krakowskich instytucji związanych z kulturą i turystyką.

2019 1 sierpień

Wdrożenie w Teatrze Wielkim - Operze Narod

Teatr Wielki to największy tego rodzaju w Polsce. Jego gmach jest siedzibą Opery Narodowej oraz Polskiego Baletu Narodowego, a swoje spektakle wystawia w tym miejscu również Teatr Narodowy w Warszawie - inna ważna instytucja kultury, która korzysta z naszego rozwiązania biletowego.

2019 30 maja

Wdrożenie w Muzeum Marynarki Wojennej w Gdyni

Wdrożenie naszego rozwiązania biletowego w Muzeum Marynarki Wojennej to ważne wydarzenie dla instytucji, którą każdego roku odwiedza coraz większa liczba turystów. Muzeum udostępnia dla zwiedzających nie tylko wystawy poświęcone morskiej sztuce wojennej, ale umożliwia również wejście na pokład słynnego okrętu ORP „Błyskawica”.

2019 24 maja

Wdrożenie dla Podziemnej Trasy Turystycznej w Kłodzku

Podziemna Trasa Turystyczna w Kłodzku oferuje zwiedzającym możliwość zobaczenia pomieszczeń oraz przejść znajdujących się pod starówką miasta. To dodatkowo kolejna atrakcja turystyczna na terenie Kłodzka i Dolnego Śląska, do której bilety sprzedawane są przy użyciu naszego systemu.

2019 9 maja

Wdrożenie w Muzeum Historycznym w Ełku

Muzeum Historyczne w Ełku to instytucja, w której zwiedzający mogą zapoznać się nie tylko z historią samego miasta, ale również całego regionu Mazur. Jedną z oferowanych przez Muzeum atrakcji są przejazdy Ełcką Koleją Wąskotorową. Jej rosnąca popularność skłoniła naszego nowego Klienta do wdrożenia systemu rezerwacji i sprzedaży biletów iKSORIS.

2019 12 kwietnia

Wdrożenie w Centralnym Muzeum Włókiennictwa w Łodzi

Centralne Muzeum Włókiennictwa w Łodzi to największe tego rodzaju muzeum w Europie – jego zbiory obejmują wszystko, co jest związane z włókienniczym procesem produkcyjnym. Rozwój działalności i przybywająca liczba odwiedzających sprawiły, że kilka miesięcy temu Muzeum podjęło decyzję o zakupie kompleksowego oprogramowania do rezerwacji i sprzedaży biletów.

2019 28 lutego

Wdrożenie w Twierdzy Kłodzko

Twierdzę w Kłodzku tworzy rozległy system fortyfikacji, którego korzenie sięgają XVII wieku. To popularna atrakcja turystyczna, która dzięki wdrożeniu systemu iKSORIS będzie mogła usprawnić proces sprzedaży biletów i rezerwacji zwiedzania.

2019 21 lutego

Wdrożenie w Muzeum-Zespole Zamkowym w Niedzicy

Do coraz większego grona zamków korzystających z naszego rozwiązania biletowego dołączyła w ostatnim czasie średniowieczna warownia w Niedzicy. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy do Zamku serwer, pełne wyposażenie stanowisk kasowych oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2019 20 lutego

Wdrożenie w Muzeum Emigracji w Gdyni

Działające w historycznym gmachu Dworca Morskiego w Gdyni Muzeum Emigracji jest pierwszą tego rodzaju instytucją w Polsce. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy do Muzeum drukarki biletowe oraz sprzęt potrzebny do kontrolowania biletów na bramkach wejściowych.

2019 15 lutego

Wdrożenie w Zachęcie – Narodowej Galerii Sztuki w Warszawie

Zachęta jest galerią sztuki współczesnej, która organizuje wystawy czasowe dzieł polskich i zagranicznych artystów. Instytucja prowadzi również zajęcia edukacyjne dla dorosłych, młodzieży oraz najmłodszych. Wdrożenie obejmowało dostarczenie przez nas oprogramowania i wyposażenia stanowisk kasowych.

2019 8 lutego

Wdrożenie w Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku

Centrum Rzeźby Polskiej w Orońsku ma swoją siedzibę w XIX-wiecznym pałacu, który mieści się na terenie zespołu podworskiego o powierzchni kilkunastu hektarów. Oprócz prowadzenia w tym malowniczym miejscu Muzeum Rzeźby nasz nowy Klient organizuje liczne kursy i warsztaty, a także zajęcia dla rodzin oraz grup szkolnych.

2019 17 stycznia

Wdrożenie w Kinie Apollo w Poznaniu

Apollo jest niewielkim kinem studyjnym oraz teatrem zlokalizowanym w centrum Poznania. W związku z rosnącą popularnością tego miejsca i coraz większą liczbą widzów właściciele zdecydowali się na zakup systemu biletowego.

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: