2018 12 września

Wdrożenie w Muzeum Porcelany w Wałbrzychu

Założone na początku dwudziestego wieku Muzeum Porcelany w Wałbrzychu zgromadziło w swoich zbiorach nie tylko dzieła ceramiki artystycznej, ale również wartościowe obrazy, grafiki oraz rzeźby. Popularny wśród zwiedzających Dział Historii Miasta i Regionu umożliwia z kolei zapoznanie się z historią Wałbrzycha i jego okolic.

2018 7 września

Wdrożenie w Teatrze Lalki i Aktora w Wałbrzychu

Teatr Lalki i Aktora został założony w 1945 roku jako Teatr Kukiełek, a swoją obecną nazwę zawdzięcza przejściu pod opiekę instytucji państwowych kilka lat później. To jeden z dwóch tego rodzaju teatrów na Dolnym Śląsku – Wrocławski Teatr Lalek również należy do grona naszych Klientów.

2018 29 sierpnia

Wdrożenie w Filharmonii Opolskiej im. J. Elsnera

Filharmonia Opolska jest siedzibą Orkiestry Symfonicznej, której działalność koncertowo-artystyczna cieszy się dużą renomą nie tylko w Polsce. System iKSORIS zastąpił w Filharmonii konkurencyjne rozwiązanie biletowe.

2018 28 sierpnia

Wdrożenie w Teatrze Dramatycznym im. J. Szaniawskiego w Płocku

Teatr Dramatyczny w Płocku to kolejne wdrożenie systemu iKSORIS na kulturowej mapie Polski. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy serwer, drukarkę biletową i palmtopy do mobilnej kontroli biletów.

2018 17 sierpnia

Wdrożenie w Teatrze Starym w Lublinie

Otwarty w 1822 roku Teatr Stary w Lublinie to jeden z najstarszych teatrów w Polsce. Oprócz spektakli są w nim obecnie organizowane różnego rodzaju inne wydarzenia kulturalne, spotkania i debaty oraz zajęcia edukacyjne dla dzieci. 

2018 13 sierpnia

Wdrożenie w Parku Wielokulturowym Stara Kopalnia w Wałbrzychu

Zajmująca powierzchnię 4,5 hektara Stara Kopalnia w Wałbrzychu to największa tego rodzaju atrakcja turystyczna w Polsce – obiekty udostępnione dla odwiedzających znajdują się na terenie dawnej kopalni węgla kamiennego „Julia”. Jest to między innymi Muzeum Przemysłu i Techniki, w którym można poznać historię węgla i maszyn górniczych.

2018 2 sierpnia

Wdrożenie w Kolejkowie we Wrocławiu

Wrocławskie Kolejkowo to miejsce, w którym odwiedzający mogą obejrzeć największą makietę kolejową w Polsce, przedstawiającą najbardziej interesujące miejsca Wrocławia i Dolnego Śląska w miniaturze. Rosnąca popularność atrakcji i zwiększone potrzeby w zakresie rezerwacji i sprzedaży biletów skłoniły właściciela Kolejkowa do zmiany oprogramowania i zaufania naszemu rozwiązaniu.

2018 31 lipca

Wdrożenie dla Karuzeli Gdańskiej

Karuzela na Targu Rybnym jest kolejną atrakcją gdańskiej starówki, w której funkcjonuje system iKSORIS. Oddalone o kilkaset metrów koło widokowe AmberSky to obiekt, który powstał dzięki tym samym inwestorom. W ciągu dwóch lat od rozpoczęcia działania stał się jednym z symboli Trójmiasta i na stałe wpisał się w jego krajobraz.

2018 23 czerwca

Wdrożenie w Teatrze Dzieci Zagłębia im. J. Dormana w Będzinie

Teatr Dzieci Zagłębia to już ósmy teatr lalkowy, który korzysta z naszego rozwiązania. Siedziba Teatru znajduje się od 1950 roku w Będzinie, ale duża część spektakli jest odgrywanych na terenie całego województwa śląskiego.

2018 12 czerwca

Wdrożenie w Ogrodzie Zoologicznym w Krakowie

Krakowskie ZOO to siódmy tego rodzaju obiekt, w którym wdrożyliśmy system iKSORIS. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy m.in. urządzenia fiskalne oraz czytniki czytniki biletów, które umożliwiają elektroniczną kontrolę wejścia za pomocą bramek obrotowych.

2018 26 maja

Wdrożenie w Teatrze 6. piętro w Warszawie

Teatr 6. piętro jest kolejnym warszawskim teatrem, który zdecydował się na wdrożenie systemu iKSORIS. Ciekawostką jest to, że jest to również trzecia instytucja w gronie naszych Klientów, która ma swoją siedzibę w Pałacu Kultury i Nauki.

2018 26 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie

Muzeum Sił Powietrznych w Dęblinie funkcjonuje od 2011 roku i sprawuje opiekę nad kolekcją lotniczą Wyższej Szkoły Oficerskiej Sił Powietrznych. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy do Muzeum oprogramowanie do sprzedaży biletów oraz wyposażenie stanowisk kasowych: skanery kodów kreskowych, drukarki biletowe i urządzenia fiskalne.

2018 13 kwietnia

Wdrożenie w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku

Wdrożenie w Muzeum Budownictwa Ludowego w Olsztynku jest kolejną tego rodzaju implementacją naszego rozwiązania biletowego. Oprócz oprogramowania dostarczyliśmy do skansenu serwer, wyposażenie stanowisk kasowych wraz z monitorami dotykowymi oraz urządzenia do mobilnej kontroli biletów.

2018 31 marca

Wdrożenie w Ogrodzie Botanicznym we Wrocławiu

Ogród Botaniczny Uniwersytetu Wrocławskiego od wielu lat cieszy się sporą popularnością wśród miejscowych spacerowiczów. Rosnący ruch turystyczny skłonił uczelnię do wdrożenia naszego rozwiązania biletowego w kolejnym miejscu związanym z tą instytucją (system iKSORIS funkcjonuje już w Muzeum Uniwersytetu Wrocławskiego).

2018 23 marca

Wdrożenie w Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej

Centrum Paderewskiego w Kąśnej Dolnej jest organizatorem festiwali muzycznych i koncertów, na które są zapraszani muzycy z całego kraju oraz goście z zagranicy. Wdrożenie systemu sprzedaży biletów w takiej instytucji w przeddzień 100. rocznicy odzyskania niepodległości było dla nas i pracowników Centrum szczególnym wydarzeniem!

< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: