Mobilna kontrola biletów
Moduł Kontrola Biletów jest odpowiedzialny za sprawdzanie poprawności biletów w miejscu wejścia osób na teren obiektu. Elektroniczna kontrola dostępu polega na zeskanowaniu kodu kreskowego umieszczonego na bilecie i sprawdzeniu jego rodzaju oraz terminu.

Moduł dostępny jest poprzez aplikację instalowaną na urządzeniach przenośnych typu palmtop z systemem operacyjnym Windows, wyposażonych w dostęp do sieci bezprzewodowej oraz skaner kodów kreskowych, który odczytuje dane sprawdzanego biletu. Moduł może być również zainstalowany na telefonach komórkowych z systemem Android lub iOS, posiadających aparat fotograficzny i dostęp do sieci bezprzewodowej. W zależności od potrzeb i warunków technicznych, moduł może również pracować na telefonie w oparciu o internetowy transfer danych z użyciem karty SIM.

Kontrola - Logowanie Kontrola - Ekran główny 

Kontrola - Skanowanie błąd

Elektroniczna kontrola biletów polega na zeskanowaniu kodu kreskowego umieszczonego na bilecie i sprawdzeniu jego rodzaju oraz terminu. Sama weryfikacja poprawności kodów kreskowych sygnalizowana jest odpowiednim komunikatem dźwiękowym, dzięki czemu możliwe jest zachowanie płynności i szybkie kontrolowanie biletów.

Kontrola - Logowanie Kontrola - Ekran główny 

Kontrola - Skanowanie poprawny

W zależności od specyfiki obiektu, moduł Kontrola Biletów może być zintegrowany z urządzeniami kontroli dostępu takimi jak kołowroty, bramki uchylne i wysokie bramy stadionowe. Podobnie jak skanery mobilne, bramki mogą pracować w systemach kontroli dostępu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Ich konstrukcja jednak, w przeciwieństwie do urządzeń mobilnych, wymaga wcześniejszego przygotowania podłoża oraz instalacji elektrycznej. W przypadku zastosowania takiego rozwiązania, moduł Kontrola Biletów instalujemy na stacji roboczej sterującej pracą odpowiednich urządzeń, a weryfikacja biletów odbywa się poprzez przyłożenie biletu papierowego lub zbliżeniowego do zamontowanego w konstrukcji bramki skanera.

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: