Mobilna kontrola biletów Moduł Kontrola służy do sprawdzania poprawności biletów w miejscu wejścia osób na teren obiektu. Elektroniczna kontrola biletów polega na zeskanowaniu kodu umieszczonego na bilecie i sprawdzeniu poprawności jego rodzaju oraz terminu.

Moduł jest dostępny poprzez aplikację instalowaną na urządzeniach przenośnych typu palmtop wyposażonych w dostęp do sieci bezprzewodowej i skaner kodów. Może być również zainstalowany na smartfonach z systemem Android posiadających aparat fotograficzny i dostęp do sieci bezprzewodowej. W zależności od potrzeb i warunków technicznych, moduł może również działać na telefonie w oparciu o transfer danych z użyciem karty SIM.

Kontrola - Logowanie Kontrola - Ekran główny 

Kontrola - Skanowanie poprawny

W zależności od specyfiki obiektu, moduł Kontrola może być zintegrowany z urządzeniami kontroli dostępu takimi jak kołowroty, bramki uchylne i wysokie bramy stadionowe. Podobnie jak skanery mobilne, bramki mogą pracować w systemach kontroli dostępu zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz obiektów. Ich konstrukcja wymaga jednak wcześniejszego przygotowania podłoża oraz instalacji elektrycznej. W przypadku zastosowania takich urządzeń, moduł Kontrola jest instalowany na stacji roboczej sterującej pracą odpowiednich urządzeń, a weryfikacja biletów odbywa się poprzez przyłożenie biletu do zamontowanego w bramce skanera.

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: