Sprzedaż biletów za pomocą automatów biletowych Moduł  Automat umożliwia zakup oraz odbiór wcześniej zakupionych biletów za pomocą dedykowanego biletomatu naszego autorstwa. Automat biletowy jest rozwiązaniem, które polecamy przede wszystkim instytucjom, w których regularnie tworzą się kolejki do kas biletowych. Dzięki automatom możliwe jest ich skuteczne rozładowanie.

Osoby kupujące lub odbierające bilety w automacie mogą wejść na teren obiektu bez konieczności oczekiwania w kolejce do kasy. Automaty sprawdzają się także w instytucjach, które posiadają kilka różnych wejść. W takiej sytuacji automat biletowy jest alternatywą dla zakupu sprzętu dla nowego stanowiska kasowego i zatrudnienia nowych osób do sprzedaży biletów w kasach.

Płatność w biletomacie jest realizowana za pomocą terminala płatniczego obsługującego płatności kartami zbliżeniowymi oraz płatności BLIK. Oferta dostępna w automacie biletowym jest konfigurowana w module Administracja i automatycznie prezentowana na ekranie urządzenia. Sprzedaż biletów jest w całości raportowana w module Raporty.

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: