Rezerwacja i sprzedaż biletów na stronie internetowej
Moduł Internet jest rozszerzeniem Modułu Rezerwacja i pozwala na samodzielną rezerwację biletów przez klientów na stronie internetowej. Moduł ten może być również połączony z serwisami płatności elektronicznych i umożliwiać sprzedaż biletów przez internet.

Utworzenie rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej powoduje pojawienie się takiej rezerwacji w module Kasa. Można w nim odnaleźć daną rezerwację np. po jej numerze, dacie utworzenia czy nazwisku klienta. Umożliwia to klientom wykupienie wcześniej złożonej rezerwacji w kasie.

Sprzedaż biletów przez internet pozwala wyeliminować zbędne ogniwa dystrybucji, a co za tym idzie pozwala na oszczędność czasu i kosztów. Po prawidłowo zakończonej transakcji elektronicznej na podany adres mailowy wysyłany jest bilet w formie elektronicznej, który może zostać wydrukowany lub zachowany na telefonie komórkowym klienta. Rozwiązanie to sprawdza się przy współpracy z modułem Kontrola Biletów. Korzystanie z przenośnych urządzeń skanujących kody kreskowe lub bramek wejściowych skutecznie eliminuje wszelkie próby oszustwa. Istnieje również możliwość odbioru wcześniej zakupionego biletu w kasie lub fizyczne wysłanie go na podany w formularzu zamówienia adres.

Na chwilę obecną możemy zaproponować integrację systemu iKSORIS z następującymi operatorami szybkich płatności elektronicznych: Dotpay, FirstData Polcard, PayU oraz Tpay.com. Obsługa transakcji została w każdym przypadku maksymalnie zautomatyzowana tak, żeby zapewnić jak najsprawniejszą realizację zakupu biletów przez internet.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w module Internet odbywa się na stworzonej w tym celu stronie internetowej. Strona może być przygotowana w standardowej szacie graficznej modułu Internet lub w oparciu o szatę graficzną strony internetowej Klienta. Poniżej prezentujemy przykładowe widoki modułu Internet na stronach naszych Klientów.

Internet - Teatr Powszechny Internet - MZHP 

Internet - Żegluga Internet - Prestige 

Internet - Teatr Nowy Internet - Teatr Wybrzeże

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: