Rezerwacja i sprzedaż biletów na stronie internetowej
Moduł Internet jest rozszerzeniem modułu Rezerwacja i pozwala na samodzielną rezerwację biletów przez klientów poprzez stronę internetową. Moduł ten może być również podłączony do serwisów płatności elektronicznych i umożliwiać sprzedaż biletów przez internet.

Utworzenie rezerwacji za pośrednictwem strony powoduje pojawienie się takiej rezerwacji w module Kasa, gdzie można ją odnaleźć np. po jej numerze, dacie utworzenia czy nazwisku zamawiającego. Umożliwia to klientom wykupienie wcześniej złożonej rezerwacji bezpośrednio w kasie.

Dzięki integracji systemu iKSORIS z operatorami płatności internetowych możliwa jest również sprzedaż biletów online. Sprzedaż przez internet pozwala na zaoszczędzenie czasu i kosztów generowanych podczas sprzedaży biletów w kasach. Po zakończeniu transakcji na podany przez klienta adres mailowy wysyłany jest bilet w formie elektronicznej, który może zostać przez niego wydrukowany lub zapisany na telefonie komórkowym. Istnieje również możliwość odbioru wcześniej zakupionego biletu w kasie lub fizyczne wysłanie go klientowi na podany w formularzu zamówienia adres. Na chwilę obecną system iKSORIS jest zintegrowany z następującymi operatorami szybkich płatności elektronicznych: PayU, Przelewy24, TPay, Fiserv Polska, Blue Media, imoje.

Strona biletowa może również służyć do sprzedaży towarów, a ich wysyłka może być zlecana bezpośrednio w systemie dzięki integracji z platformą Furgonetka.

Rezerwacja i sprzedaż biletów w module Internet odbywa się na stworzonej w tym celu stronie biletowej. Strona może być wyświetlana w bezpłatnej, dostarczanej przez nas standardowej szacie graficznej lub w szacie graficznej zgodnej z wyglądem strony głównej danej instytucji. Poniżej prezentujemy przykładowe widoki modułu Internet na stronach naszych Klientów.

Przykładowe widoki modułu Internet:


Internet - Teatr Powszechny Internet - MZHP 

Internet - Żegluga Internet - Prestige 

Internet - Teatr Nowy Internet - Teatr Wybrzeże

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: