Rezerwacja i sprzedaż biletów na stronie internetowej

Moduł Internet to rozszerzenie Modułu Rezerwacja o możliwość samodzielnej rezerwacji biletów przez osoby zainteresowane z poziomu Państwa strony internetowej. Docelowo moduł może być połączony z serwisami płatności elektronicznych i umożliwiać sprzedaż biletów przez Internet.

 

Złożenie rezerwacji za pośrednictwem strony internetowej znajdzie odwzorowanie w module Kasa, w którym będzie możliwe odnalezienie danej rezerwacji, np. po jej numerze, dacie czy nazwisku zainteresowanego. W ten prosty sposób umożliwiają Państwo swoim klientom samodzielne decydowanie o rezerwowanych biletach. Dodatkowo promują Państwo swoją stronę internetową i podnoszą atrakcyjność swojej instytucji.

 

Sprzedaż biletów przez Internet pozwala wyeliminować zbędne ogniwa w ich dystrybucji, a co za tym idzie pozwala na oszczędność kosztów. Po prawidłowo zakończonej transakcji elektronicznej, na podany adres mailowy wysyłany jest bilet w pliku do wydrukowania upoważniający do wejścia na wybrane wydarzenie. Rozwiązanie to idealnie sprawdza się przy dodatkowym wykorzystaniu modułu Kontrola Biletów i współpracy z przenośnymi urządzeniami skanującymi kody kreskowe lub bramkami (kołowrotami), które skutecznie wyeliminują wszelkie próby manipulacji biletami. W innych przypadkach sprawdzi się również możliwość odbioru wcześniej zakupionego biletu w kasie lub fizyczne wysłanie go na podany w formularzu zamówienia adres.

 

Na chwilę obecną możemy zaproponować integrację systemu iKSORIS z operatorami szybkich płatności elektronicznych: Dotpay, PayU, Tpay.com (dawne Transferuj.pl). Za pośrednictwem tych serwisów organizowane przez Państwa wydarzenia będą dostępne w sprzedaży 24 godziny na dobę, a późniejsza obsługa transakcji została maksymalnie zautomatyzowana.

 

Poniżej prezentujemy przykładowe widoki Modułu Internet na stronach naszych Klientów:

 

Internet - Teatr Powszechny Internet - MZHP Internet - Żegluga Internet - Prestige Internet - Teatr Nowy Internet - Teatr Wybrzeże

 

 

 

Zobacz także: Moduł Administracja | Moduł Kasa | Moduł Rezerwacja | Moduł Internet
Moduł Raporty | Moduł Kontrola Biletów | Moduł Wymiana Danych | Moduł Automat