Sprzedaż, drukowanie i zwrot biletów
Moduł Kasa umożliwia sprzedaż, drukowanie i zwrot biletów wstępu. Sprzedaż odbywa się przy użyciu komputera, na którym zainstalowane jest oprogramowanie współpracujące z drukarką fiskalną i drukarką biletów. Poza biletami moduł pozwala na sprzedaż karnetów, voucherów, abonamentów oraz wejściówek dostępnych w kasie biletowej. Za pomocą Modułu Kasa możliwe jest także prowadzenie uproszczonej gospodarki magazynowej i sprzedaż dowolnie zdefiniowanych towarów oraz usług. Dodatkowym usprawnieniem procesu sprzedaży jest integracja modułu Kasa z terminalami płatniczymi firmy FirstData Polcard, która umożliwia szybką obsługę płatności bezgotówkowych.

Do najważniejszych funkcjonalności modułu możemy zaliczyć między innymi:

  • sprzedaż biletów, karnetów, voucherów, abonamentów oraz wejściówek
  • sprzedaż towarów i usług z możliwością prowadzenia gospodarki magazynowej
  • graficzny podgląd sali z miejscami numerowanymi i wybór dostępnych miejsc
  • wystawianie faktur VAT, korekt do faktur i faktur do paragonów
  • przeglądanie i zarządzanie bazą kontrahentów
  • przeglądanie i wydruk dokumentów
  • pełna obsługa zwrotów biletów

Kasa - Lista terminów Kasa - Lista terminów z tytułem


Praca w module może odbywać się w oparciu o graficzną wizualizację danego obiektu, co znacząco usprawnia proces obsługi klienta w przypadku sprzedaży biletów na miejsca numerowane. Interfejs modułu Kasa dostosowany jest do obsługi za pomocą ekranów dotykowych oraz terminali kasowych POS. W celu usprawnienia sprzedaży biletów w kasie możliwe jest wyświetlenie na dodatkowym ekranie dla klienta podglądu najbliższych wolnych terminów wydarzeń lub miejsc na sali numerowanej.

Moduł Kasa posiada również funkcjonalność związaną z obsługą karnetów (abonamentów). Pozwala to na rozbudowaną konfigurację rodzajów oferowanych karnetów, ich podgląd oraz sprzedaż w kasie. Docelowo system umożliwia wydruk karnetów na dedykowanej drukarce kart plastikowych oraz późniejszą kontrolę nadrukowanych kodów kreskowych. Obsługa karnetów pozwala na przypisanie konkretnego miejsca siedzącego na wszystkie objęte karnetem wydarzenia. Przykładowe zastosowania takiego rozwiązania to abonament rocznego wstępu i bilet kwartalny karnet na określone mecze w ramach rozgrywek sportowych.

Kasa - Okno główne Kasa - Wybór miejsc 

Kasa - Płatność kartą

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: