Sprzedaż, drukowanie i zwrot biletów
Moduł Kasa umożliwia sprzedaż, drukowanie i zwrot biletów wstępu. Sprzedaż odbywa się przy użyciu komputera, na którym zainstalowane jest oprogramowanie współpracujące z drukarką fiskalną i (opcjonalnie) drukarką pamiątkowych biletów wstępu. Poza biletami moduł pozwala na sprzedaż karnetów, voucherów i abonamentów. Za pomocą modułu Kasa można również prowadzić uproszczoną gospodarkę magazynową i sprzedawać różnego rodzaju towary oraz usługi. Dodatkowym usprawnieniem procesu sprzedaży jest integracja modułu Kasa z terminalami wybranych operatorów płatności, co umożliwia szybką obsługę transakcji bezgotówkowych.

Do najważniejszych funkcjonalności modułu należą:

  • sprzedaż biletów, karnetów, voucherów i abonamentów
  • sprzedaż towarów i usług z możliwością prowadzenia gospodarki magazynowej
  • pełna obsługa zwrotów biletów
  • wystawianie i korygowanie faktur
  • podgląd i wydruk dokumentów sprzedaży
  • podgląd i zarządzanie bazą kontrahentów
  • graficzny podgląd sali z miejscami numerowanymi i wybór dostępnych miejsc
Praca w module może odbywać się w oparciu o graficzną wizualizację danego obiektu, co znacząco usprawnia proces obsługi klienta w przypadku sprzedaży biletów na miejsca numerowane. Interfejs modułu Kasa dostosowany jest do obsługi za pomocą ekranów dotykowych oraz terminali kasowych POS. W celu usprawnienia sprzedaży biletów możliwe jest wyświetlenie na dodatkowym ekranie kasowym podglądu najbliższych wolnych terminów wydarzeń lub miejsc na sali numerowanej.

Moduł Kasa posiada również funkcjonalność związaną z obsługą karnetów (abonamentów). Umożliwia to rozbudowaną konfigurację rodzajów oferowanych karnetów, ich podgląd oraz sprzedaż w kasie. System umożliwia wydruk karnetów na dedykowanej drukarce kart plastikowych oraz późniejszą kontrolę nadrukowanych na kartach kodów. Funkcja obsługa karnetów pozwala też na przypisanie konkretnego miejsca siedzącego na wszystkie objęte karnetem wydarzenia. Przykładowe zastosowania takiego rozwiązania to abonament rocznego wstępu i bilet kwartalny (karnet) na określone wydarzenia kulturalne w obiekcie.

Przykładowe widoki z modułu:


Kasa - Lista terminówKasa - Okno główne

Kasa - Lista terminów z tytułem

Kasa - Wybór miejsc

 

 

 


 

 


 

 

 

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: