2020 8 maja

Wdrożenie dla „Statkiem po trawie” w Ostródzie

„Statkiem po trawie” to wyjątkowe, rodzinne przedsięwzięcie, dzięki któremu turyści mogą poznać sposób działania unikalnego systemu pochylni na Kanale Elbląskim. Jest to kolejny Klient w naszym portfolio, który korzysta z systemu iKSORIS do obsługi rejsów pasażerskich na Mazurach.

2020 30 stycznia

Wdrożenie w Muzeum Miasta Łodzi

Muzeum Miasta Łodzi ma swoją siedzibę w dawnym pałacu fabrykanckiej rodziny Poznańskich, który jest jednym z najbardziej okazałych budynków tego rodzaju w Polsce. Zwiedzający mogą w trakcie swojej wizyty obejrzeć piękne wnętrza pałacu oraz zapoznać się z bogatą historią XIX- i XX-wiecznej Łodzi. Samo Muzeum jest również ważnym punktem na kulturalnej mapie miasta.

2020 29 stycznia

Wdrożenie w Muzeum Jana Pawła II i Prymasa Wyszyńskiego w Warszawie

dowiedz się więcej

2020 23 stycznia

Wdrożenie w Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” w Krakowie

Centrum Edukacji Ekologicznej „Symbioza” jest miejscem w którym zarówno najmłodsi, jak i osoby dorosłe mogą przekonać się o tym, jak niezwykłe są środowiska leśne oraz tętniące w nich życie i jak ważne jest upowszechnianie tej wiedzy.

2020 22 stycznia

Wdrożenie w wesołym miasteczku Robland

Wesołe miasteczko Robland to mobilny park rozrywki, który podczas sezonu można odwiedzać w różnych zakątkach Polski. W ramach wdrożenia dostarczyliśmy lunaparkowi wyposażenie stanowiska kasowego oraz palmtopy do mobilnej kontroli biletów.

2020 14 stycznia

Wdrożenie dla Bayer Media w Suwałkach

Bayer Media to nadawca radiowy i jednocześnie agencja reklamowo-eventowa, która postanowiła wykorzystać swoje doświadczenie branżowe i rozpocząć sprzedaż biletów na organizowane przez siebie wydarzenia.

2020 10 stycznia

Wdrożenie w Muzeum Archeologicznym w Gdańsku

Muzeum Archeologiczne to kolejne duże muzeum w Gdańsku, w którym wdrożyliśmy nasze oprogramowanie. System iKSORIS funkcjonuje również w Muzeum Gdańska oraz Narodowym Muzeum Morskim.

2019 18 grudnia

Wdrożenie w Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie

Biograficzne Muzeum Marii Skłodowskiej-Curie w Warszawie ma swoją siedzibę w zrekonstruowanej XVIII-wiecznej kamienicy, w której urodziła się polska noblistka. Instytucja jest od 2018 roku prowadzona wspólnie przez Miasto Stołeczne Warszawę oraz Polskie Towarzystwo Chemiczne.

2019 13 grudnia

Wdrożenie w Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej w Krośnie

Etnocentrum Ziemi Krośnieńskiej jest częścią wyjątkowej inwestycji łączącej nowoczesność z przeszłością. Mieści się w budynku zabytkowego dworca kolejowego, który został zrewitalizowany tak, aby służył zarówno podróżnym, jak i osobom, które chcą poznać tradycje okolicznych ziem.

2019 11 grudnia

Wdrożenie w Teatrze Polskim w Poznaniu

Teatr Polski w Poznaniu działa od roku 1875 i jest najstarszą tego rodzaju instytucją w Polsce. Oprócz samego oprogramowania, które zastąpiło w Teatrze dotychczas używany w tym miejscu system kasowy, dostarczyliśmy naszemu nowemu Klientowi terminal do mobilnej kontroli biletów.

2019 11 grudnia

Wdrożenie w Miejskim Ośrodku Kultury w Wysokiem Mazowieckiem

Miejski Ośrodek Kultury w Wysokiem Mazowieckiem to kolejne tego rodzaju miejsce, w którym wdrożyliśmy system iKSORIS. Wdrożenie obejmowało dostarczenie oprogramowania oraz sprzętu: serwera bazy danych, drukarki biletowej, skanera kodów i palmtopa do kontroli biletów.

2019 4 grudnia

Wdrożenie w Geoparku Kielce

Położony na Świętokrzyskim Szlaku Archeo-Geologicznym Geopark Kielce jest parkiem edukacyjnym, którego działalność została rozszerzona o obszary sportu i turystyki, a także szeroko pojętej promocji miasta oraz działalności rozrywkowej. Wdrożenie systemu rezerwacji i sprzedaży biletów jest jednym z działań, które mają pomóc w skutecznym wprowadzeniu w życie wspomnianych zmian.

2019 29 listopada

Wdrożenie w Bajce Pana Kleksa w Katowicach

Bajka Pana Kleksa to pierwsza w naszym kraju Wytwórnia Kultury, Nauki i Zabawy. Bajka ma swoją siedzibę w Fabryce Porcelany w Katowicach i została zaprojektowana przy sporym udziale grupy docelowej, czyli najmłodszych eksperymentatorów. Razem ze swoimi rodzicami mogą oni w kreatywny sposób rozwijać w Bajce chęć odkrywania świata. Naszemu nowemu Klientowi dostarczyliśmy m.in. wyposażenie kas biletowych oraz palmtopy do mobilnej kontroli biletów.

2019 11 września

Wdrożenie w Smart Kids Planet w Warszawie

Smart Kids Planet w Warszawie to pierwsze w naszym kraju Centrum Mądrej Zabawy dla najmłodszych. Atrakcja jest dostępna dla rodziców oraz ich pociech na PGE Narodowym, czyli obiekcie, który korzysta z systemu iKSORIS już od 2013 roku.

2019 5 września

Wdrożenie w Muzeum Polskiej Wódki w Warszawie

Muzeum Polskiej Wódki powstało w zabytkowym budynku rektyfikacji tego alkoholu na warszawskiej Pradze i daje zwiedzającym możliwość zapoznania się z ponad 600-letnią historią wytwarzania wódki w naszym kraju. System iKSORIS zastąpił dedykowane oprogramowanie przygotowane dla Muzeum przy okazji rozpoczęcia jego działalności.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 >

DZIAŁ WSPARCIA TECHNICZNEGO: